CHAPEAU ROUGE

MENU

30.4. Čarodějnický CLASH!Chapeau Rouge a Expresradio uvádí:

BOBMO:
Leather Electro Revenge v Chapeau Rouge

 

CO: CLASH! * BOBMO, THE FAKES, RADQOHSKI, MR. MOUSTACHE, FRANK LUCAS, MINT, GROOVYLUVAH
KDY: v úterý 30. dubna 2012 od 21.00 hodin
KDE: CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1

 
Poslední dubnovou noc zažije CHAPEAU ROUGE výjimečný večírek. Na pozvání THE FAKES přijede poprvé do Prahy vynikající francouzský producent BOBMO se svým čerstvým EP Sonic Soul. Poprvé na CLASHI přivítáme také tuzemské jezdce RADQOHSKI. Dalšími hosty čarodějnickoho CLASHE jsou MR. MOUSTACHE, FRANK LUCAS, MINT a GROOVYLUVAH. Dubnový CLASH! probíhá za medialní podpory Francouzského institutu v Praze.BOBMO.
Hvězda Institubes konečně v Praze.

Začínal jako rapper a beaty lámal na Playstationu, pak ho okouzlil chicagský house. Tak jej také v polovině nultých let objevil pařížský label Institubes. Během pár let Bobmo vydal 7 ep’s a sjezdil svět. Zejména singly z Falling From The Crescent Moon žhavili doběla djs z britského Radia 1 Annie Mac, Kissy Sell Out a Alex Metric.
V nové dekádě se vydal vstříc společným projektům. S legendárním Surkinem Bobmo založil neprůstřelné duo High Powered Boys a když přibrali Para One, byli z nich Marble Boys – spolu ostatně dali vzniknout také labelu Marble. Letos v dubnu Bobmo vydává sólové EP Sonic Soul, které je předzvěstí LP, jež by mělo vyjít na podzim. Deska začíná titulní peckou, napínavým průjezdem večerním tunelem: auta, brzy, mlha, electroclash. Následující Werk It zase působí jako časovýlet z Paříže do Států za houseovými kořeny. Poslední Hot Spot pak dle Bobma představuje pomstu bývalé přítelkyni: zapálit její věci a divoce tančit. Leather Electro Revenge.


THE FAKES.
Rezidenti párty CLASH! vám vypráší kožichy ve spodním patře Chapeau Rouge na Fresh Stage. Těšte se na jejich novou pecku Fake It Till You Make It.
https://soundcloud.com/the-fakes-1/the-fakes-fake-it-till-you


RADQOHSKI.
Duo RADQOHSKI ( Praha, Česká Republika ) tvoří Radeq Brousil aka Call Me Radeq ( ex-MODELS ) a Tomáš Oujezdský aka OHYESKI ( ex-DISHRAG DUKES ). Hrají spolu od roku 2010 a během několika show se jim povedlo najít polohu, ve které nijak neomezují ambici svést se ( s cynismem jim vlastním ) na nejnovější trendy vlně, avšak zároveň své umělecké cítění nekompromisně konfrontují s bezelstným undergroundovým postojem. Jejich specifické uchopení zaběhlých norem taneční hudby a neotesaný syrový djaying dělají z jejich show intimní, osobní a ambientní zážitek i na parties narvaných k prasknutí.

MR.MOUSTACHE. Mladý český producent, který za poslední čtyři roky vydal čtyři ep’s a letos také dlouhohrající desku Compliment. Jeho pecka „FR“ se objevila v reklamě na Mountain Dew s Lil Waynem.

FRANK LUCAS. Kmenový DJ Expresradia, na CLASHI! ovládne Starr Mix Stage.


CLASH! v úterý 30. dubna začíná ve 22 hodin.

Facebook:
http://www.facebook.com/events/134712413362652/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO