CHAPEAU ROUGE

MENU

30.3. Velikonoční Clash!Chapeau Rouge a Expresradio uvádí:

Velikonoční bitva:
DISKJOCKEYOVÉ vs THE FAKES v Chapeau Rouge
CO: CLASH! * THE FAKES, DISKJOCKEYOVÉ, VIVIEN'S SHADOW (live), DJ JAYYARE, MINT, SPECTRE+DISTRESS, GROOVYLUVAH
KDY: v sobotu 30. března 2012 od 21.00 hodin
KDE: CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1


Velikonoční CLASHI! bude kořistí dj dua DISKJOCKEYOVÉ, což je to nejlepší z kapel Midi lidi a Kazety. Rezidentní THE FAKES pustí svojí nejnovější pecku Fake It Till You Make It a jejich hosté DJ JAYYARE, MINT, SPECTRE+DISTRESS, GROOVYLUVAH vás nepustí domů před svítáním. Mejdan plný electra, indie a trashe otevře živým vystoupením nadaná parta VIVIEN’S SHADOW.


DISKJOCKEYOVÉ.
Kazety jsou indie popovým klenotem Česka. Jejich zpěvačkou je herečka Johana Švarcová, která vystupuje jako DJ na nejhipsterštějších mejdanech v Praze. Midi Lidi vznikli v roce 2006 a od té doby se stihli stát nejlepší místní electropopovou kapelou. Mají za sebou skvělé desky Čekání na robota (2007), Hatsrmans, Tatrmans & Bubáks (2009) a Operace „Kindigo“ (2011), vytvořili hudbu k filmům Protektor, Polski film a Český mír. Jejich nejvýraznější osobností je zpěvák a jinak též filmař Petr Marek. Petr a Johana jsou DISKJOCKEYOVÉ, nejzábavnější electro dj squad v Česku. Na CLASH!i zahrají na Starr Mix Stage.

THE FAKES. Rezidenti párty CLASH! vám vypráší kožichy ve spodním patře Chapeau Rouge na Fresh Stage. Těšte se na jejich novou pecku Fake It Till You Make It.
https://soundcloud.com/the-fakes-1/the-fakes-fake-it-till-you

DJ JAYYARE. Kmenový DJ Expresradia, kde je tvůrce pořadů Saturday Night Fever a Starr Mix. Na CLASHI! ovládne Starr Mix Stage.

VIVIEN’S SHADOW
. Indie rocková kapela
Po dvou předchozích EP vydali loni v létě dlouhohrající album Three. Hned dvě pecky se objevily v československé hitparádě Radia 1 Velká Sedma, singl Idaho pravidelně hrálo Expresradio.


CLASH! v pátek 30. března začíná ve 21 hodin.

Facebook:
http://www.facebook.com/events/138474699662618/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO