CHAPEAU ROUGE

MENU

2.4. Estonští draci v Chapeau rouge
OCEŇOVANÍ EWERT AND THE TWO DRAGONS PŘIJEDOU DO PRAHY JIŽ 2.4. !

  Koncert estonských Ewert and The Two Dragons nás čeká již 2. dubna. V Praze vystoupí zatím vůbec poprvé v Chapeau Rouge. Vstupenky lze zakoupit v síti Ticketpro.


Na ostravském festivalu Colours of Ostrava hráli draci loni v menší sestavě, v Praze by měli vystoupit hned jako sedmičlenná kapela. Jejich druhé album Good Man Down sklízí v rodném Estonsku snad všechny ceny, co se dají. V Estonsku jsou jasnými miláčky fanoušků i kritiky - a postupně se jejich hudba dostává pod kůži i zahraničnímu publiku.

Podle kytaristy Erki Pärnoja svou hudbou vyprávějí příběhy, které prožili. “Moc se těšíme, že je v České republice uvítáme podruhé a necháme se unést na vlnách jejich sympatických melodií,” řekl jeden z představitelů Fource Entertainment.

Estonští draci spolu hrají teprve od roku 2008, ale i za tak krátkou dobu za s sebou mají mnoho úspěchů. Vydali dvě alba a vyhráli spoustu hudebních cen ve své domovině. Letos je neminula prestižní cena European Border Breakers Awards. Také se umístili na sedmém místě v kategorii Nováček roku na proslulém festivalu Eurosonic Noorderslag.

Na nezapomenutelný zážitek se můžete těšit už 2. dubna v pražském Chapeau Rouge. Vstupenky k dostání v síti Ticketpro.

Hlavním mediálním partnerem této akce je Rádio Expres.


#Fb událost: www.facebook.com/events/412853605467718/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO