CHAPEAU ROUGE

MENU

27.3. StudentfestCentrum Prahy na jednu noc zaplaví davy studentů. 27. března totiž proběhne jubilejní 5. ročník festivalu Student Fest. Po boku známých interpretů zahrají i nadějné mladé kapely.


Je to už 5 let. Vždy před jarníma prázdinama ožívá centrum Prahy hudbou a nočním životem. Ano řeč je o Student Festu, který letos přiláká na 40 kapel a djs. Mezi headlinery se letos představí např. Airfare, Mr. Cocoman & the solid vibes, Hi-fi a spoustu dalších.

Pojďme se ale kouknout na DJs sekci festivalu, Electronic Division která se odehraje v legendárním třípatrovém klubu Chapeau Rouge. Pořadatelé pro nás opět uvařili pořádně pikantní line-up. „Po předchozích dvou ročnících, které hostily producenty z Velké Británie či Holandska jsme se rozhodli tentokrát pro tuzemský line-up a myslím, že je opravdu na co se těšit.“ říká s natěšeným úsměvem jeden z pořadatelů.

V prostředním patře se to rozhýbe v rytmu drum&bassu. Na pořádně jedovatý vlně Vás sveze Anakin z Deadly Viperz nebo let It roll guru Bifidus Aktif. Tuhle dvojku ještě doplní talentová kočka Snookey a také duo, které má pod sebou skvělé 175bpm studio, tj. Vidras a Drumax. Nebude chybět ani zastoupení partičky DnB Fever, Stantha a za mladou krev to rozdupe nadějný Altec.

Pokud Vám tohle patro málo bassuje, můžete se přesunout o jedno podlaží níž. Tady vás od živé hudby postupně přenesou do elektroniky projekty Vložte Kočku a Vomit Electronic. No a pak už to tu bude totiž hučet jako v ... Takže pokud máte rádi pořádný žáby určitě Vás zaujme Stifler Selecta, boss partičky Dubsteblog. Když Vás ale práskání bičem omrzí, dj Pixie ve speciálním break setu Vás chladnými nenechá. Na suchu Vás rozhodně nenechá producent Dryman. No a co takhle nějakej trap? Tohle si vezme do ruky opět kuchař Stantha (jako MadSt), který vše řádně naservíruje. A do hlavy Vám to napere i dj Hlava, rezident středečních dubstepových večerů v Chapeau. No a úplně nahoře pojede Advance martin (Chicago deep house).

Takže nezbývá než otevřít diář, phone nebo záušní prostor a psát: 27.3. klub Chapeu Rouge. Vstup 90kč a s páskou s festivalu dokonce úplně zadarmo.

Fb událost: www.facebook.com/events/272074832927291/

Více info o festivalu na www.studentfest.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO