CHAPEAU ROUGE

MENU

18.2. Freestyle MondaysFreestyle Mondays
-jediná pravidelná jam session s doprovodem živé kapely, určená nejen hip hopové komunitě, proběhne opět v pondělí 18. února v klubu Chapeau Rouge. Na stage a k mikrofonům jsou opět zváni všichni MCs, beatboxeři a zpěváci bez ohledu na řeč, kterou mluví, bez ohledu na příslušnost k hudebnímu stylu či na to, zda jde o ostřílené rapery či ty, kteří teprve nedávno s rapem začali.

Odvážlivce na stagi bude doprovázet Monday Bloody Monday band s vokalistkou Flowe,večerem provedou Vojtaano a On Timon a samozřejmě dojde i na hosty. Freestyle Mondays bude pro tentokrát v underground duchu a pozvání přijali pražští Mathess&Timmy s LHR08 a představí svoje nedávno vydané album Bez Zábran. Dalším hostem bude K.O.nty-frenštátský MC s nezvyklou a originální flow a soundem, který bude bavit především příznivce striktního old schoolu.
Kromě kapely se o zábavu na mejdanu postarají Djs: Pasha, Zagashi, Shock O´, Dug či Pret a někteří z nich doprovodí MCs společně s kapelou.

Celý večer mohou mimopražští sledovat na on line streamu na: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. Záznam si následně budete mít příležitost poslechnout na vlnách Streetculture.cz v rámci relace Chapeau Rouge Connection. Obzvláště MCs, mají vyjímečnou příležitost předvést se před publikem, před diváky na streamu z celého světa a pokud se jim zadaří, mohou se objevit i ve video sestřihu, který Freestyle Mondays ve spolupráci s Reprostudiem z každého dílu vypouští do světa. Informace o této akci, která vstoupila do třetího ročníku své existence, najdete na: http://freestylemondays.cz/.
Freestyle Mondays startuje jako vždy ve 20:00. Těšíme se na vás!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO