CHAPEAU ROUGE

MENU

20.2. Oslavte narozeniny s DJem FattemVe středu zahraje v Praze premiérově Boy Wonder s Boy Bandem a DJ Fatte bude slavit narozeniny!

Ve středu 20. února budou všichni fans Ty Nikdy labelu směřovat do pražského klubu Chapeau Rouge, kde se toho bude odehrávat opravdu hodně. DJ Fatte nebude slavit narozeniny jinak než stagy se svojí smečkou. Na pražském klubovém pódiu zahraje premiérově Boy Wonder, slovenská posila Ty Nikdy labelu z Trnavy, která si vydobyla respekt svým albem Špinavý poet, které je řazené mezi nejlepší počiny na CS/SK scéně v roce 2012. Kromě svého sólo repertoáru představí rovněž v premiéře pražskému publiku společně s Ideou projekt Boy Band. Boy Band právě ohlásil vydání nové desky a návštěvníci akce si tak mezi prvními užijí tuto formaci živě.

Kromě výše jmenovaných dorazí popřát DJovi Fattovi i Rest a zřejmě tu potkáte i některé další členy Ty Nikdy stáje. V rámci narozeninových oslav se chystá i speciální projekce a samozřejmě nesmí chybět stánek s Ty Nikdy merchem. Náloží striktního hip hopu od nejplodnější bandy na CZ scéně však večírek končit nebude. Po půlnoci to za gramofony rozjede v rámci Dubstep Wednesdays rezident klubu DJ Hlava a jeho hosté DJ S-bish a DJane Satiwa.

Jelikož se akce uskuteční ve všední den, odehraje se vše podstatné do půlnoci, takže do práce či do školy vstanete bez problému, pokud se ovšem nenecháte strhnout narozeninovým šílenstvím, což zřejmě nebude nic těžkého. Dveře klubu se otevírají ve 20:00 a jelikož je kapacita klubu omezena, máte možnost si vstupenky zajistit v předprodeji a ještě ušetříte nějakou tu korunu oproti ceně vstupného na místě.

Od pátku 15. 2. si ještě můžete pořídit lístek na koncert na horním baru klubu Chapeau Rouge za 120,-Kč.


FB event:
http://www.facebook.com/events/470199156349460/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO