CHAPEAU ROUGE

MENU

21.1. Laďte na Streetcluture.cz akce našeho klubu


Laď na Streetculture.cz další vydání Chapeau Rouge Connections


Už nějaký čas můžete na rádiu Streetculture.cz poslouchat pořad Chapeau Rouge Connections, díky němu si můžete poslechnout sestřih z některých koncertů a vystoupení, která se v pražském klubu Chapeau Rouge odehráli . Informace o tomto speciálním pořadu najdete zde: http://www.streetculture.cz/index.php/radio/porady/1006-chapeau-rouge-connection-

Dosud jste si mohli na těchto vlnách naladit koncert Bonuse nebo Paulie Garanda. V pondělí 21.ledna si můžete od 18:00 vychutnat povedené vydání jam session Freestyle Mondays, kde vystoupila pražská neosoulová formace Real Influence. Frontman Tibor Žida však nebyl jediným skvělým muzikantem na stagy a vedle něho se zde objevili třeba Marta Balážová (vokál), Oliver Lipenský (bicí) nebo Jirka Vidasov (klávesy). Na jednom z nejvydařenějších vydání Freestyle Mondays představil svůj repertoár i ironický Jean Paul Quassier a nechyběla ani vokalistka Flowe nebo moderátoři Vojtaano a On Timon.

Pořad Chapeau Rouge Connection s Real Influence si můžete poslechnout po 18. hodině a reprízách ve čtvrtek po 9. hodině a v pátek po 13. hodině!

http://www.streetculture.cz/index.php/ezine/hiphop/1135-zaznam-koncertu-real-influence-v-chapeau-rouge .
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO