CHAPEAU ROUGE

MENU

12.1. BE AT:BE AT: Claire Morgan (Australia)

CLAIRE MORGAN ❖ (Haul Music, Sydney/Berlin)

Claire Morgan, hudební producentka s vinylovou úchylkou, strávila posledních deset let hraním po celém východním pobřeží Austrálie.

Z rodného Brisbane Claire zamířila nejprve na jih do rušného Sydney a později do Melbourne, kde jako rezidentni djka vystupuje v těch nejlepších klubech. Claire mezi Brisbane, Sydney a Melbourne dodnes pravidelně vystupuje. A ať už se jedná o mejdany v klubech, na lodích nebo na outdoorových festivalech, Claire s sebou vždy vozí svůj jedinečný mix hudby, ve kterém nechybí house music, disco, funk, acid a techno. Roku 2012 svoje působiště ještě rozšiřuje o Berlín, kde ted s malými přestávkami žije.

Během své kariéry hrála po boku těch největších jmen taneční scény z celého světa, jako například Derrick May, Miss Kittin, Efdenim, Aril Brikha, Joris Voorn, Sven Vath, Audion/Matthew Dear, DBX a Mathew Jonson a její tracky si oblíbily takové osobnosti, jako například Ripperton.

Když se Claire zrovna nevěnuje hraní a surfování, skládá hudbu k filmům a k televizním pořadům. Claire se může pochlubit širokým záběrem, zahrnujícím vše od ambientní elektronické hudby po kompozice pro celé orchestry.

http://soundcloud.com/claire-morgan


Support djs:

VIK (Sunakashi, Brno)
SCHWA (Shades of Gray, BE AT:)
ARK (BE AT:)


Underground club:
Hipster Killer:
- DJ Wwera (electro), Acustic Terrorist (electro)


PORPORUJE CLUB MATE:
http://www.clubmate.co.cz/

Rozhovor s Claire si můžete přečíst tady

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO