CHAPEAU ROUGE

MENU

17.12. Freestyle Mondays


Pondělní Freestyle Mondays nabízí opět jam s živou kapelou a skvělé muzikanty pod značkou Real Influence

17.prosinec , Chapeau Rouge, Praha, stage na které se u majku střídá nespočet raperů, beatboxerů i zpěváků a živá kapela, vokalistka i DJs: To všechno se skrývá pod názvem Freestyle Mondays. V pondělí se bude konat vánoční vydání tohoto open mic jamu, který je nejen on line streamem propojen s New Yorkem, kde Freestyle Mondays před deseti lety vzniklo.


V listopadu se premiérově v roli spíkrů večera představili Vojtaano & On Timon a jelikož si se svou novou rolí poradili na výbornou, nebudou chybět ani tentokrát a vystoupí zde i se svým novým singlem, který se v těchto dnech míchá v Rooftop studiu Ondry Žatkuliaka.
Hostem a live bandem doprovázející všechny, kdo se během večera chopí mikrofonu, bude pražská formace Real Influence. Seskupení skvělých muzikantů v čele s frontmanem Tiborem Židou nabízí nezvykle fresh kombinaci soulu, RnB, a popu s vlivem romské hudby. Zpěvák a kytarista Tibor Žida není jedinou silnou zbraní této kapely. Na Freestyle Mondays bude tento pražský quintet ochuzen o jednu vokalistku a své standardní složení, avšak jedinečný hlas Marty Balážové je dostatečným důvodem tuhle kapelu vidět. Doprovod Marty a Tibora navíc zajistí respektovaná pražská partička Private Collective, která příjemně překvapila svým debutem EP. Bicím kraluje respektovaný Oliver Lipenský (Private Collective, Pitch Bender, Erika Fečová band, DJ Rockstar, Uncles and Papas, etc.), klávesy tentokrát obsadí Jirka Vidasov (Private Collective, Oliver Lowe&friends, Erika Fečová band etc.). Real Influnece-uskupení nezvykle kvalitních muzikantů s hromadou jednotlivých úspěchů dokončuje momentálně práce na svém debutovém albu, které slibuje rozčeření stojatých vod českého hudebního rybníčku. Rozhodně bude ctí a velikou zkušeností si s touto kapelou zajamovat bez ohledu na to zda jste začátečník nebo ostřílená rapová hvězda.

V roli předskokana se ukáže ironicky vtipný Jean Paul Quassier, který spolupracuje nejraději se jmény jako Gruzo nebo MC Gey, což vypovídá o jeho hudbě dosti. Freestyle Mondays by nebylo kompletní bez vokalistky Báry Liškové aka Flowe, která posluchačům tentokrát nabídne ochutnávku ze svého autorského repertoáru a dorazí i porno lyrická Inge z Hor se svou lechtivou a na ženu nezvykle sebeironickou poezií. Ve dvou patrech klubu se o muziku po celou noc postarají DJs: Shock O´, Zagashi, Phlegmatic a Hlava, takže se můžete těšit na široký záběr stylů od hip hopu přes soul, funky až po grime či dubstep.

Mimopražští mohou sledovat akci na online streamu klubu Chapeau Rouge a v záznamu si pak mohou poslechnout sestřih večera v rámci pořadu Chapeau Rouge Connection na Rádiu Streetculture. Všechny informace i výstupy z minulých dílů najdete na: www.freestylemondays.cz


Prosincové vydání Freestyle Mondays zve v pondělí od 20:00 všechny MCs, beatboxery, zpěváky a třeba i tanečníky k jamu s nezvykle přátelskou atmosférou a nutno podotknout, že příležitost zahrát si s muzikantskou špičkou by si měl tentokrát nechat ujít málokdo. 17. prosince budou mikrofony připraveny pro všechny bez ohledu na pokročilost, národnost, stylovou příslušnost, bez ohledu na to, zda dáváte přednost textu či freestylu-zkrátka a dobře zváni jsou všichni, kdo mají v oblibě výbornou muziku a skvělou atmosféru. Těšíme se na Vás!Odkazy:
http://www.freestylemondays.cz
http://www.realinfluence.cz/?page_id=212
https://www.facebook.com/PrivateCollectivePartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO