CHAPEAU ROUGE

MENU

18.12. Fatte & Zerwox jsou Urban Killerz...
V úterý 18.prosince proběhne prosincové předvánoční vydání mejdanu Urban Killerz. Tentokrát půjde o díl speciální - nejen, že můžete tuto party využít jako možnost vánočního setkání s přáteli a známými, ale budou se tu slavit i dvoje narozeniny.

Jelikož je DJ Zerwox (Jan Kloss) i uznávaným designérem a jeho práci znají například všichni, kdo nosí na nohou české národní dědictví Botas, a právě DJ Zerwox je autorem všech modelů těchto sneakers a získal za svou práci i nemálo ocenění doma i ve světě. Zajímavé a ceněné výtvarné schopnosti Jana Klosse využívá mezi mnohými i Ty Nikdy Label, kde má Zerwox na svědomí tvorbu přebalů několika posledních alb. Například Fatte No More-ještě čerstvou novinku druhého rezidenta akce DJe Fattea. Jeden z nejuznávanějších a nejžádanějších DJs a producentů u nás, zakládající člen úspěšného Ty Nikdy Labelu-DJ Fatte a druhá polovina tandemu DJ Zerwox pro vás na úterní noc chystají spoustu kvalitní a fresh muziky, pohybující se od hip hopu přes soul, funk až k elektru či dubstepu.

Prosincové Urban Killerz bude zároveň dotočnou Designsupermarketu, který se konal v minulých dnech v Praze.
Vše startuje v 22:00 a vstup je zdarma, nezbývá než se vyfešákovat a dorazit v úterý večer do dance podlaží klubu Chapeau Rouge! Těšíme se na vás!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO