CHAPEAU ROUGE

MENU

8.12. Další Audiomart je tu!VÁNOČNÍ EDICE AUDIOMARTU SE BLÍŽÍ!


Připravujeme pro vás další vydání AUDIOMARTu, tentokrát vánoční speciál hudebního tržiště! Přijďte v sobotu 8. prosince 2012 Chapeau Rouge. Začínáme už v 17:00!

Máte doma CD, kazety či vinyly, které byste chtěli vyměnit? Hledáte nové hudební tipy? Chcete podpořit nezávislá vydavatelství a distribuce? Sháníte originální vánoční dárky? Hudební tržiště AUDIOMART je místo, odkud si můžete zdarma odnést CD, kazety či vinyly, vyměnit libovolné hudební nosiče za jiné či zakoupit zajímavou hudbu z nezávislé scény. Ke koupi budou tentokrát také nejrůznější cetky a šperky z dílny umělců zpracovávajících hudební nosiče. A všechny vyměněné i nakoupené věci si budete moci nechat stylově zabalit jako vánoční dárky!

Druhé vydání AUDIOMARTu, tentokrát vánoční speciál, proběhne v sobotu 8. prosince 2012 opět v prostorách klubu Chapeau Rouge!

Do dvou pater klubu Chapeau Rouge zveme jak hudební znalce s ucelenými sbírkami, tak nadšence, kteří mají doma třeba jen několik CD. Přineste s sebou nahrávky, které chcete poslat dál a načerpejte nové úlovky do své sbírky. Sežeňte originální vánoční dárky pro své blízké i předčasnou nadílku sami pro sebe!


PROGRAM:


HRABÁRNA, VÝMĚNA A BLEŠÁK HUDEBNÍCH NOSIČŮ

Máte doma CD, kazety či vinyly, které neposloucháte? Na AUDIOMARTu je můžete vyměnit za jiné nebo ukořistit pár nových kousků v hrabárně zdarma! Osvěžte svou hudební sbírku! Každý účastník AUDIOMARTu má možnost do Hrabárny přinést libovolný počet nosičů a také si jich stejný počet a dva zdarma navíc odnést! Už počáteční výběr bude bohatý, od minulého vydání AUDIOMARTu se nám podařilo nashromáždit dost řádně vypečených kousků.

HUDEBNÍ SKLADIŠTĚ
V prostoru klubu najdete také elektronické hudební skladiště - počítač s velkou zásobou volně šiřitelné hudby. Každý návštěvník si zde může na vlastní flashdisk uložit cokoli, co ho mezi interprety v Hudebním skladišti zaujme. Chceme také dát příležitost hudebníkům, aby do počítače uložili vlastní tvorbu a umožnili tak ostatním účastníkům její poslech. Můžete očekávat široký záběr žánrů tuzemské i zahraniční tvorby – od moderní vážné hudby až po metal.

PŘEDSTAVENÍ NEZÁVISLÝCH ČESKÝCH VYDAVATELSTVÍ

Hledáte nové hudební tipy? Chcete podpořit nezávislé labely a distribuce? U stánků vydavatelství můžete zakoupit zajímavou hudbu z jejich katalogu! Budete mít možnost se dostat k širšímu spektru hudební tvorby, než vám nabízí mainstreamová vydavatelství.

ŠPERKY A CETKY, VÁNOČNĚ-DÁRKOVĚ BALÍCÍ SERVIS

Hudební recyklaci v jiné formě nabídnou stánky se stylovými šperky a předměty z vinylů či CD. Všechno si navíc můžete nechat originálně zabalit jako vánoční dárky!

ŽIVÝ KONCERT, DISCJOCKEY

Součástí AUDIOMARTu bude také vystoupení živých kapel a DJ’s. Tentokráte se představí raper Bonus.

VÁNOČNÍ STROMEČEK, CUKROVÍ, JMELÍ A FRANTIŠEK
Vánoční nadílka pro netrpělivé již 8. prosince! Stačí, když pod AUDIOMART stromečkem necháte při příchodu jeden dárek, a při odchodu si odnesete jiný.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AUDIOMART našel inspiraci v zahraničních akcích, které podobných způsobem přivádějí dohromady hudební nadšence a nabízí jim kromě koncertního zážitku také možnost výměny, prodeje a nákupu hudebních nahrávek.

Program bude upřesněn na www.audiomart.cz.

Organizátoři projektu AUDIOMART:

Pavel Kraus: +420 737 408 226
Eliška Míkovcová: +420 606 774 435
Dan Doležal (Chapeau Rouge): +420 773 225 512
http://www.audiomart.cz , info@audiomart.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO