CHAPEAU ROUGE

MENU

1.12. Benefice One Blood


Hvězdy české hudební scény vystoupí na benefičním večeru pro umělce z pásma Gazy a Ugandy


1. prosince bude ve třech patrech klubu Chapeau Rouge slavnostně představen unikátní projekt One Blood, který propojuje lidi z odlišných koutů světa a vzdává hold umělcům, kteří tvoří bez ohledu na vnější podmínky, ve kterých se nacházejí. Výtěžek večera bude tentokrát věnován breakdance tanečníkům z pásma Gazy a rapperovi z Ugandy.

V rámci benefičního večera vystoupí umělci zvučných jmen a různých hudebních žánrů, představí se také skvělí tanečníci breakdance. Za mnohé z vystupujících jmenujme například Prago Union, MC Gey,MVP, Eriku Fečovou, Otu Klempíře s MaryC, Private Collective, MadFinger, Rapublica, Real Influence, Freestyle Mondays Mcs crew, za DJs pak Rockstara, Kay&Tuzexe ze Sunshine, Ladidu, Bidla, Saybona či Subgatea a mnoho dalších. Bboys a tanečníkům street dance bude věnováno jedno z pater za podpory předních českých bboys crew Pentifull a Survivals crew. V rámci večera vás čeká také vernisáž výstavy Barbory Fastrové a Anny Fastrové(více na http://www.fenester.cz/aktuality/) volně související s celým projektem One Blood.

V pásmu Gazy je breakdance, jakožto prvek západního způsobu života, těžko pochopitelný pro ostatní obyvatele. Skupina bboys žijící v uprchlickém táboře v pásmu Gazy nazvaná Camps Breakerz se schází v polorozpadlém domě, aby zdokonalovala své taneční umění. Zisk z ONE BLOOD party bude věnován na zařízení jejich skromné místnosti, v níž každý den trénují, tedy na zajištění bezpečného místa, kde by se mohli bezpečně scházet.

Narozdíl od pásma Gazy vnímají Uganďané obecně rap velmi pozitivně. Především v tamějších slumech je velmi rozšířen a pomáhá přežít tamějším mladistvým ve složitých sociálních podmínkách. Bohužel jen málokterému, byť velmi talentovanému ugandskému rapperovi, je umožněno předvést svůj talent za hranicemi země. MC Burneymu pomůže benefiční večer k tomu, aby se dostal na jednu z respektovaných hip hopových akcí v Evropě.
Autory projektu jsou Jarmila a Andrej Štukovi, kteří jako nezávislý dokumentární tým pracují na projektech především sociálního charakteru v nejrůznějších oblastech světa.


ONE BLOOD, 1. prosince 2012 od 18:00 (klub otevřen od 17:30)
Klub Chapeau Rouge, Jakubská 2, Praha 1
Prago Union, Kay&Tvzexe <Sunshine>, DJane Ladida, MC Gey, DJ Bidlo, MVP, DJ Rockstar, Erika Fečová, Ota Klempíř & MaryC, Private collective, MadFinger, Rapublica, Real Influence, Freestyle Mondays Mcs crew, Saybona, Subgatea, Pentifull a Survivals crew, Barbora Fastrová, Anna Fastrová a mnoho dalších.

Více informací na www.onebloodproject.com
FB event: https://www.facebook.com/events/215317851935548/
FB skupina One Blod: https://www.facebook.com/OneBloodProject?fref=ts


Další informace získáte od:
Jarmila Štuková 777103523
Lucie Zachová 725849850
Daniel Doležal 773225512
Maja Hamplová 732304635

One blood trailer from One Blood Project on Vimeo.

One Blood - Benefice - 1.12.2012 @Chapeau Rouge - Láďa a Míra from One Blood Project on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO