CHAPEAU ROUGE

MENU

16.11. Bounce!Bounce!BOUNCE! BOUNCE! #11 /SWAN SONG\


Předposlední letošní párty v Chapeau Rouge BOUNCE! BOUNCE! je malou předzvěstí velkýho prosincovýho řádění. Ale o tom zatím jenom tolik, že to bude nečekanej ultimátní masakr.

Jenže před prosincem je ještě listopad. N.O.D.U.R. je/byla sice možná kapela lokálního významu (Znojmo), ale i díky skvělejm a dneska už legendárním mejdanům v klubu Gogo s hostujícím B!B! komandem se etablovala víc než skvěle. Když ohlásili poslední koncert, bylo v Gogu tak pětkrát víc lidí, než se tam normálně vejde. A protože nám přislo škoda nezkusit teleportovat tuhle atmosféru i do Prahy, odehrajou N.O.D.U.R. svůj už definitivně poslední koncert v rámci listopadovýho Bounce! Bounce! v Chapeau Rouge.

Sekundovat jim budou vostrý baviči z Plzně NO GOOD OK. Tahle čím dál tím lepší parta kolem excentrickýho 'weirdo' Austina (ex SCISSORHANDS) má podle všeho taky trochu na kahánku, což je škoda. Ale vy máte možnost tyhle charismatický mladý kluky naposled 'catchnout' 16. listopadu v Chapeau Rouge, vyblbnout se v Undergroundu, dát si s nima panáka a zničit se střídavě na nás a na Them Darned Teenagers dole.

Posledníma do party jsou původně Benešovský, teď částečně v Praze uhnízděný děvky THE LININGS (jestli se NGOK říká Hadouken! pro chudý, tak The Linings občas častujou Does It Offend You, Yeah! pro chudý, haha = party hard guaranteed), který společně s TDT obstaraj v Undergroundu afterparty se svým DJ setem. Takže pokud jste kámoši N.O.D.U.R., NO GOOD OK, nebo THE LININGS, a žijete, studujete, nebo pracujete v Praze, tenhle víkend si fakt neplánujte cestu domů, za maminkou, kvůli jídlu, nebo došlejm penězům. Naopak! Napište si o prachy tak tejden předem a o minimálně dvojnásobnej žold! :)

PLAKÁT DĚLALA TOTÁLNĚ UJETÁ SHALTMIRA, MŮJ NOVEJ ART-OBJEV Z LITVY A JE V DETAILU MAXIMÁLNĚ ÚCHYLNEJ. ROZHOVOR S NÍ NAJDETE NA WEBU protisedi.cz.
(http://www.protisedi.cz/article/shaltmira-i-always-felt-strong-fight-between-eros-and-thanatos)

Fb event:
www.facebook.com/events/498494223508252/

Začátek ve 21:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO