CHAPEAU ROUGE

MENU

10.11. 40. díl Sheexy House40. díl Sheexy House tuto sobotu v Chapeau Rouge s hosty!


Další díl pravidelného mejdanu Sheexy House proběhne tuto sobotu 10.11. v Chapeau Rouge a u příležitosti kulatého dílu je pro vás připraveno několik změn!

Rezidentní djs TAZZ&BIODAN tentokráte na párty nevystoupí oba, neboť Dj BIODAN bude tou dobou hledat inspiraci pro další díly Sheexy House na druhém konci naší planety. Kromě dj TAZZe tedy na párty zahrají i vybraní hosté.
Čas letí jako voda, hudební scéna je plná fůzí dříve oddělovaných žánrů, stále vznikají či zanikají nové klubové večery, ale vězte že Sheexy House je tu s vámi již přes 5 let a konkrétně tuto sobotu proběhne jeho 40. díl.

Sheexy House párty dnes již hudebně není pouze o house music, se kterou před pěti lety vznikla, ale hlavně o zajímavém pojetí a interpretaci novodobé elektronické muziky. Kromě house a tech-house tak můžete na této párty slyšet prvky tribal, techno, progressive či minimalu, kde hlavním měřítkem rozhodně není rychlost BPM, ale hlavně zábava!
Nejen proto vystoupí na tomto díle Sheexy House jako hlavní host dj Adam Cloud, který má za sebou také více jak desetiletou djskou kariéru a jehož sety jsou multižánrové, energické a zábavné. Nejčastěji ho můžete slýchat v pražském klubu Touster, kde má svou rezidentní noc Techno Animals. Mimo jiné je také součástí projektu PROUD-M. Pro navnazení vám nabízíme k poslechu jeho set z letošního Cinda Open Air festivalu.
Dále zahrají djs Zissou a Yaasha, kteří patří do skupiny dj CHI CHI Gang pořádající akce s příznačným názvem v Praze a okolí.

Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem Maximum Overdrive s kapelami Brain Waves, Them Darned Teenagers a R.A.A.F. Na horním baru se bude od ranného večera o zábavu starat djs Liquid A.

Takže přijďte si v sobotu odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je jako vždy zdarma.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO