CHAPEAU ROUGE

MENU

28.11. Němečtí SnowgoonsSnowgoons
-partička, která si za poslední roky získala v Čechách velkou hromadu příznivců. Snowgoons-německé producentské trio, které už zvládlo osedlat plno jmen ze světového hip hopu - M.O.P., Heltah Skeltah, La Coka Nostra, OuterSpace, Freestyle, Sicknature, Edo G a mnoho dalších.
Snowgoons- to jsou geniální instrumenty spojené se striktním, tvrdým a kvalitním rapem.
Snowgoons-live show, která rozpumpuje kotel kdekoliv na světě a většinu přihlížejícícch donutí si tuhle crew zapamatovat.

Všechny tyhle atributy čekají Prahu už 28. listopadu v klubu Chapeau Rouge. Snowgoons tentokrát nejspíš nepřijedou v plné síle svaté trojice, ale DJ Illegal pro pražský koncert připravil show, v které se jako host představí Sean Strange z NYC, tudíž se můžeme těšit na kvalitní rap a pořádnej mejdan.

Večer odstartují slovenští Strana Východna a DJ Resumé a následovat bude Elka, který to s publikem umí a přidá k tomu ještě vysokou úroveň svých skillz. Zábava bude pokračovat až do rána v rámci Dubstep Wednesdays ,úspěšného rezidentního večera Dje Hlavy.

Předprodej
na koncert odstartoval již nedávno. Vstupenku si lze pořídit s předstihem za 250,-Kč na baru klubu (počet vstupenek v předprodeji j limitován), na místě bude cena vstupenky 320,-Kč. Mimopražští si mohou objednat lístky na dobírku, stejně tak je tu pro mě možnost levného ubytování v blízkosti klubu. Pokud chcete této možnosti využít, stačí kontaktovat produkci klubu na: lucie@chapeaurouge.cz

Odkazy:
http://snowgoons.de/

Fb event: www.facebook.com/events/142679905878699/Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO