CHAPEAU ROUGE

MENU

3.11. tasted! FestVycházející maďarské hvězdy zahrají 3.11. na tasted! FestivaluV sobotu 3. listopadu od 18 hod. se v pražském klubu Chapeau Rouge uskuteční koncert dvou vycházejících hvězd maďarské hudební scény – hard-rockových Ozone Mama, čerstvých držitelů prestižní maďarské ceny Fonogram za objev roku 2012 a jejich souputníků, garage-rockových The Trousers. Koncert, jehož součástí bude vystoupení 6 kapel, bude konaný pod záštitou pražské trojice tasted!, která celou akci pořádá.

Největším lákadlem sobotního koncertu jsou maďarští Ozone Mama, kteří do Čech poprvé přivezou své nové album The Starship Has Landed. Čtveřice je charakteristická svým zvukem umně míchajícím prvky sedumdesátkového hard-rocku a špinavosti alternativních kapel 90. let. V průběhu koncertu Vás Ozone Mama nechají na blažené vlně hutného rock’n’rollu vystoupat do nebeských výšek, aby Vás vzápětí nechali spadnout do temné hlubiny bluesových zákoutí své prohnilé duše. Kromě výtečného instrumentálního zážitku Vám nabídnou i charismatickou show, které vévodí ta nejlepší bubenice, jakou jste kdy mohli vidět.

Druhým zahraničním lákadlem tasted! Festu budou garage-rockoví The Trousers. Energičtí buřiči vycházející z kořenů garážových kapel 60. let, ovlivněni zejména tvorbou MC5 nebo The Stoogees, přicházejí s moderním garážovým rockem, který Vás donutí k tanci, protože chytí za srdce a nepustí. The Trousers již slavili několik úspěchů na českých pódiích. Nyní se po půl roce celí natěšení vrací a svým fanouškům přivezou exkluzivně do ČR své nové EP Sister Sludge.

Organizátorem koncertu je pražská trojice tasted!, mající za sebou již několik velice úspěšných akcí se zahraničními interprety např. z Monaka, Francie či Peru. tasted!, kteří letos v září oslavili již 5 let existence, během nichž se jejich hudební styl uspokojivě rozvinul a obsáhl nejeden vliv, staví na vysokooktanové basové lince, řízných kytarách a dunivých bicích. Kapela, v jejíž skladbách můžeme slyšet syntézu šedesátkového garáž rocku se syrovostí a energií grunge, představí v klubu nový materiál z chystaného alba společně s osvědčenými peckami.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO