CHAPEAU ROUGE

MENU

2. narozeniny Freeestyle Mondays
Freestyle Mondays v pondělí oslaví 2. narozeniny nejen s IllSpokinnem z NYC nebo Revoltou

Freestyle Mondays je jediný pravidelný open mic jam, kam mohou každý měsíc dorazit MCs, zpěváci, beatboxeři a muzikanti a mají možnost zajamovat si s doprovodem živé kapely i DJs. Tato akce se koná více než deset let v New Yorku a přes rok se odehrává i ve francouzském Štrasburku. V Praze odstartovalo Freestyle Mondays před dvěma lety v legendárním klubu Chapeau Rouge a jako hosté tu vystoupilo nespočet umělců z celého světa mezi nimi například Tah Phrum Duh Bush (USA), MC Zuby (UK), Particula(Por), Zverina a Shomi(SK), Rest&DJ Fatte, Paulie Garand, Notes From Prague, Khomator, Kodex, Los Chilakillerz(Mex), Mc Gey, Lara 303, Henry D, Kenas&N8, Loki Da Trixta(USA), PremRock(USA) a mnoho dalších.


V pondělí 15. října oslaví Freestyle Mondays své 2.narozeniny ve svém domovském klubu Chapeau Rouge a mezi gratulanty bude IllSpokinn (USA) či Revolta, na pozici live bandu se vystřídají obě rezidentní kapely Sounday a Blues Guys, chybět nesmí vokalistka Flowe aka Bára Lišková a roztancovaný klub až do rána obstarají ve dvou patrech Djs: Shock O´, Yofre, Phlegmatic nebo Pret. Večerem provede návštěvníky dvojice MC Metoděj&Dozer. Mikrofon a stage bude ostatně již tradičně hlavně působištěm pro mnoho MCs a pokud chceš tuhle jedinečnou zkušenost zakusit i ty, určitě máš možnost. Stačí jen dorazit a chopit se mikrofonů. Zarapovat si s živou kapelou za zády je bezesporu skvělý zážitek, ale potkáš tu nemálo MCs a usnít rap v několika jazycích: češtině, slovenštině, angličtině, bulharštině, kyrgištině a často i další provedení…

Pro návštěvníky mejdanu budou k dispozici trička Freestyle Mondays či placky a oslavy můžete sledovat online streamu na adrese: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. Záznam celé akce si následně můžeš poslechnout na vlnách Rádia Streetculture.cz. Veškeré informace o akci najdeš na: http://www.freestylemondays.cz.

Zveme tedy srdečně nejen všechny, kdo se postaví k majku, ale i ty, kteří ocení přátelskou atmosféru a mezinárodní společnost. 2. Narozeniny Freestyle Mondays budou stát za to, tak doraž popřát i ty!


Fb událost: www.facebook.com/events/286225064824341/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO