CHAPEAU ROUGE

MENU

12.10. James Cleaver Quintet (uk)

Není to kvintet a v kapele není nikdo, kdo by se jmenoval James Cleaver… Přesto se mladá formace THE JAMES CLEAVER QUINTET šplhá raketovou rychlostí do povědomí všech vyznavačů ostrovního punku/hardcoru a 12. října jí čeká historicky první vystoupení na českém území, kde se představí v pražském klubu Chapeau Rouge v rámci místní celovečerní akce „Bounce!Bounce!“, kterou má pod svým patronátem Kay z kapely Sunshine.

Jedno je jisté, podzemní útroby Chapeau Rouge dostanou během koncertu JCQ pořádně zabrat. Jejich koncerty bývají pravou nevázanou hardcorovou jízdou se vším všudy, při níž nechybí divoké mosh pity, stagedivingy a další podobné radovánky neodmyslitelně patřící k tomuto hudebnímu žánru. JCQ zabodovali již svým debutovým EP s názvem „10 Stages Of A Make Up“, které jim zajistilo oprávněnou pozornost britské scény, která vyústila v hojné koncertování napříč Británií a kapela se stihla současně představit na několika evropských štacích. Logickým vyústěním jejich slibně rozjeté kariéry je debutové album „That Was Then, This Is Now“, ze kterého budou nejvíce čerpat na blížícím se evropském turné.

Pokud chcete zažít pravé britské punkrockové běsnění, nenechte si rozhodně ujít koncert JCQ 12. října v Chapeau. Vstupenky budou k dostání pouze na místě od 19:00h za cenu 250,- Kč za kus.

Více informací na  www.obscure.cz.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO