CHAPEAU ROUGE

MENU

29.9. Creative s DJ Orbithem

Zářijový Special Grower presents Creative 29.9. v Chapeau s Orbithem, Bradym a Sajmonem bude stát za to!Po úspěšném druhém pokračování Creative on the Boat, kde oslavil tento event 5. narozeniny, se Creative hlásí pravidelnou klubovkou v pražském Chapeau rouge, která proběhne poslední zářijovou sobotu 29.9.!

Headlinerem zářijového dílu bude Orbith, kterého nemusíme domácímu publiku více představovat. Sekundovat mu bude dnes již matador české taneční scény Brady, který se během své jedenáctileté kariéry představil například v Německu, Řecku nebo ve Francii. Kromě těchto zemí má za sebou spoustu vystoupení na prestižních domácích eventech, kde supportoval umělce jako je Paul Van Dyk, DJ Chus, Colin Dale, Corvin Dalek nebo Eddie Richards.
Kromě této dvojice se za mixem objeví energický Sajmon, jehož vnímání hudby a djský um stojí opravdu za poslechnutí a prošoupané party střevíce!
Nesmíme zapomenout také na rezidenty Creative party - Subgatea a Nkypa, kteří tímto eventem odstartují šestou sezónu Creative party!

Pro ty, kteří dorazí včas máme ještě zbylé promo cd Creative, které jste měli šanci dostat během léta na různých festivalech a samozřejmě také na Creative parties!

Hlavním partnerem akce je firma Special Grower – www.specialgrower.cz
Více informací naleznete na www.facebook.com/creativeczech a www.chapeaurouge.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO