CHAPEAU ROUGE

MENU

21.9. Sheexy House


Djs Tazz&Biodan tento pátek v Chapeau Rouge


Letošním opět vyprodaným parníkem Sheexy Boat odstaroval již šestý rok rezidentní párty Sheexy House v Chapeau Rouge, jíž vévodí rezidentní dvojice djs TAZZ&BIODAN, kteří se opět předvedou v té nejlepší kondici již tento pátek 21.9.!

Po prázdninové pauze se tak vrací zpět na místo činu, aby potvrdili renomé tohoto večera. Jako support si s sebou tentokráte přizvali dj Tomase, který se v djské soutěži na letošní Sheexy Boat umístil na druhém místě. Kromě tradiční zábavy vám tento večer nabídne opět rozmanitý hudební výběr plný novinek i starších neohrabaných pecek z djského repertoáru pohybující se na pomezí žánrů house/tech-house/progressive house music, jak tu již bývá zvykem.

Rezidenti TAZZ&BIODAN povedou noc hudebně spolu v jejich poslední dobou oblíbeném vystupování ve stylu back2back po celý zbytek večera, které doplnili o hraní ze všech čtyřech kanálů, které jejich setům dodává další rozměr.

Netřeba připomínat,  že Chapeau Rouge má tři patra, a disponuje tak třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem DADA s DJs ABAB a Tenten. Na horním baru se budou od ranného večera o zábavu starat djs Gadjo.cz, Mário Bihári, Michaela Sládečková a další.

Takže přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :)

Vstup je jako vždy zdarma.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO