CHAPEAU ROUGE

MENU

Dalib, Rest a jejich nový singl
Od soutěže 5 Elements uplynul necelý půlrok a někteří vítězové již sklízí první úspěchy. Konkrétně jde o producenta Daliba, který pod dohledem Ondřeje Žatkuliaka v Rooftop studiu natočil s Restem singl Především.A jak to celé bylo?


Resta není třeba dlouze představovat. Jeden z pilířů Ty Nikdy labelu má za sebou album Premiéra, s kterým s Djem Fattem sklidili skvělé přijetí a fans momentálně nedočkavě čekají na desku druhou.Dalib je na scéně v kategorii nováček. Tenhle košický producent získal zkušenost v soutěži Hip Hop Olympiáda, kde se v březnu stal Nejlepším česko-slovenským producentem. Zaujal nejen porotu (DJ Fatte, Khomator, Ondřej Žatkuliak), ale obstál v konkurenci víc než 40 přihlášených beatmakerů.

Po vítězství v této soutěži všech hip hopových elementů si mohl Dalib vybrat, s kýmže udělá společný track a vybral si právě Resta-pražského zástupce Ty Nikdy labelu. ,,Především“ vzniklo celkem rychle, Dalib ukoval skvěle šlapající beat, Rest měl během pár dní hotový text a pak jen stačilo, aby se Dalib vydal do pražského Rooftop studia. Tady se nahrávalo a pilovalo a následně se Ondřej Žatkuliak postaral o závěrečný mix a mastering. Výsledkem je povedená skladba Především.

Dalib obstál při své premiéře na výbornou a v blízké době se můžeme těšit na pokračovaní jeho tvorby a dle jeho slov i na další zajímavé spolupráce. V tuto chvíli na jeho instro nahrávají track romská děcka z nízkoprahového centra Ulita. Dalibův beat si mezi mnoha dalšími vybral skvělý muzikant Vojta Lavička. Ten s dětmi momentálně pracuje na projektu pro Slovo 21. Na výsledek této netradiční spolupráce se můžete těšit už za nedlouho…


Odkaz na track Především:

Souncloud: http://soundcloud.com/dalibey/dalib-ft-rest-p-edev-m

Dalib:

http://hiphopolympiada.cz/djing-producenti/nejlepsi-producent/soutezici/dalib/

http://soundcloud.com/dalibey

Rest:

http://www.tynikdy.cz

Rooftop studio Žatkuliaka:

http://www.rooftop.cz/Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO