CHAPEAU ROUGE

MENU

ČERVEN V CHATEAU

V našich třech patrech vystoupí okolo 50 Djů a více než 45 kapel z celého světa. Připravte se na velmi vybranou společnost ze všech možných hudebních žánrů.

Dance club a Chateau Bar:

V Dance clubu vystoupí jednička mezi českými DJs Michael Burian s Bélou En, Marshallem a zároveň na baru Gadjo Skalalai s trumpetistou v rámci noci Frisbee Live (součástí je i koncert čtyř českých nadějných kapel). Divoká bude i Ragga!Ragga! s DJs Tweetem (Belgium) a Babylon Rockerem nebo také DJ Franck aka Space monkey to Jungle (Fra).

Styl si u nás určitě vyberete, od house k elektro, funky, hip hopu, reggae nebo třeba breakbeatu. Na baru vedle DJs vystoupí i několik živých kapel jako Chilakillerz (Mex), psychofolk Double U (Fr), André Sá (Bra) a další.

Underground club:

Z těch 45 kapel můžeme třeba vyzdvihnout nezávislé umělce jakými jsou Xanopticon (Usa) a Electric Kettle (Fr/Ger) nebo fantastičtí experimentalisté Kayo Dot, kteří budou z toho nejlepšího, co lze v rámci těchto žánrů v Praze v červnu vidět. Přijede i ostrá banda End of a Year (Usa) nebo poklidní The Wind Whistles (Can). Jsme také součástí United Islands of Prague a nejen během této noci vystoupí spousta českých kapel od indie rocku, post rocku, ska, punku přes hardcore a jiné minoritní žánry.

Detaily k programu (tiskové zprávy, fotky, videa, atp.) najdete na chateaurouge.cz, případně Vám je ke zvolené akci rádi přímo zašleme.

Zastavte se u nás v Chateau Rouge, máme 3 patra, 4 bary a 3 stage, otevřeno je až do rána, každý den akce, vstup na party zdarma.

Těšíme se naviděnou,
Chateau l'enfer Rouge
Jakubská 2
Praha 1
web: www.chateaurouge.cz
email: info@chateaurouge.cz
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO