CHAPEAU ROUGE

MENU

48 Hour Film Project48 Hour Film Project, známá mezinárodní filmová soutěž vyhlašuje letošní ceny a workshopy


Soutěž se uskuteční během natáčecího víkendu od 28. -­ 30. září s promítáním v Kině Lucerna 5. října a následným mejdanem v pražském klubu Chapeau Rouge.

Každému z přihlášených týmů bude přidělen žánr, postava, rekvizita a věta z dialogu. Týmy budou mít 48 hodin na natočení filmů. Registrace na letošní soutěž je otevřena a zaregistrovat se můžete zde: http://praha48film.com/

Zaměřením letošního Pražského 48 Hour Film Projektu je posunout filmaře kupředu v kariéře. Tomu má pomoci nejen propagace vítězných filmů přímo na festivalu i na kanálu Nova Cinema a portálu Voyo, ale i množství lákavých cen.


BEST FILM: GRAND CENA

*
Letenka na mezinárodní finále do Los Angeles, Kalifornie, které se bude konat na jaře roku 2013. Skvělá příležitost promítnout svůj vítězný snímek přímo v Hollywoodu! * Canon HD kamera LEGRIA HF M506 voucher na pronájem filmové techniky od Bio Films v hodnotě 25.000 Kč. Tato cena umožní výherci pronajmout si RED kamerový balíček či jiné vybavení. * voucher na pronájem osvětlovacího balíčku v hodnotě 50.000 Kč od firmy Panalux * Movie Magic Screenwriter Software 6 * Pražský vítěz bude soutěži o mezinárodní grand cenu v podobě $5000 a o příležitost být vybrán mezi nejlepší filmy, které budou promítnuty na festivale v Cannes 2013 a na slavné filmové přehlídce NabShow 2013 v Las Vegas.

BEST DIRECTOR
*
Voucher na pronájem filmové techniky od Bio Films v hodnotě 15.000 Kč. Tato cena um žní výherci pronajmout si RED kamerový balíček či jiné vybavení. BEST CAMERA * voucher na pronájem RED SCARLET kamery na 3 dny od firmy Bio Films.

REGISTRACE


Zaregistrujte se ještě dnes! Místa jsou omezená! Pravidelná registrace 1.800 Kč od 15. srpna do 15. září. Pozdní registrace 2.200 Kč -­‐ po 15. září až do natáčecího víkendu. Registrujte se na: http://praha48film.com !


Filmové BankETy/Workshopy


Za pomoci Air Bank pořádá tento rok 48 Hou Film Project sérii exkluzivních Filmových BankETů/workshopů, které jsou soustředěny na všechny, koho zajímá filmařina, digitální technologie a film obecně. Datum konání je 25.září, 2.října a 4.října na různých pobočkách Air Bank v Praze.

Přednášet budou zástupci z firem Canon, Panavison a Panalux. Dalšími budou zástupce z FAMU a ze světa vizuálních efektů. Bude e mít nejen příležitost dozvědět se o novinkách ve světě techniky a filmu, ale zároveň je to výborná příležitost na networking s ostatními filmaři 48 Hour Film Projectu. Prosím podívejte se na kompletní seznam přednášejících a témat. Zaregistrujte se na workshopy zde: http ://praha48film.com/workshops
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO