CHAPEAU ROUGE

MENU

16.8. Chapeau rouge na Hip Hop Kempu
Chapeau Rouge&Backspin Freestyle Corner: Chop se majku a ukaž co je v tobě!


Již po druhé v historii mají možnost na Hip Hop Kempu MCs a beatboxeři ukázat svoje skillz, již od čtvrtka poběží totiž v Chapeau Rouge&Backspin Freestyle Corneru program plný open mic jamů, workshopů, battlů či zajímavých vystoupení. Pokud tedy na Hip Hop Kemp- festival, který byl letos CNN zařazen mezi padesátku nejlepších na světě,míříte-pak by, jste freestyle corner neměli určitě vynechat!

Hip Hop Kemp je především o vyjímečné atmosféře a setkáních a to stejné platí i pro freestyle corner. Po 3 dny se můžeš zapojit do jamu a přispět rapem, beatboxem či zpěvem bez ohledu na jazyk, kterým mluvíš, tudíž zůčastněné čeká nejen neobvyklý zážitek, ale i cenná zkušenost.

Ve čtvrtek se mohou MCs přiučit něco nového v rámci workshopu s MC Paparastym a jeho hlavním tématem bude rap ve stylu raggamufin, reggae či dance hall. Italský Alien Dee povede workshop pro beatboxery.
V pátek se do hry zapojí už i německý Backspin a rozjede to Djským workshopem s DJem 12 Finger Dan. Odpoledne určitě nevynechejte český MPC battle pod taktovkou Dje Pufaze, kde se utkají tí nejlepší čeští producenti.
V sobotu přijde na řadu German Freestyle Battle a po něm bude už následovat CZ&SK Freestyle battle, který je v tuto chvíli již obsazen velmi silnými jmény, ale nezoufejte. Přihlásit si můžete už od čtvrtka přímo v Chapeau Rouge&Backspin Freestyle Corneru.
Až v sobotu se dozvíme, kdo se stane nejlepším freestylerem na Hip Hop Kempu 2012 a odnese si ceny od Queens.cz a Paintball.cz. Příliš dlouho však s přihlášením neotálejte, počet účastníků není neomezený a letos bude o účast v tomhle klání zřejmě velká pranice. Během soboty můžete ještě stihnout krátká vystoupení Elky, Strejdy Derona či Nutsa (USA).

Legendární pražský klub Chapeau Rouge a německý Backspin Magazine, který je s Hip Hop Kempem propojen už dlouhá léta, spojili však letos síly především proto, aby měli MCs a beatboxers možnost se do sytosti vyřádit a ukázat se. Open mic jamy budou tedy ve freestyle corneru probíhat od čtvrtka až do soboty a jejich rozpis i rozpis dalších aktivit najdeš na: http://hiphopkemp.cz/?l=lineup2012.

Jen málokdy máte příležitost stát u mikrofonu s kolegy z Čech, Slovenska, Polska, Německa, USA, Itálie a dalších zemí. MCs bude navíc po celé tři dny doprovázet nespočet DJs, jmenovitě například: DJ Buttons (PL), DJ Goldstar, DJ Yofre, DJ Česki, DJ 12 Finger Dan (DE), DJ Shock O´, DJ Dragon, DJ Pufaz, DJ Dug, DJ Resumé (SK), DJ Hlava, DJ F.I.L., DJ Pret, Backspin DJs (DE) a další. Mimo ohlášené freestyle battly tu půjde především o spolupráci a pokud v sobě najdeš dost odvahy, určitě bys neměl šanci vzít majk do ruky zahodit-na jam na Hip Hop Kempu, totiž určitě jen tak nezapomeneš!

Chapeau Rouge&Backspin Freestyle Corner a dění na něm bude víc než zajímavé i divácky. Vžyť právě tady můžeš ochutnat hip hop v té prapůvodní podobě, kdy se MCs a beatboxeři scházeli na ulici a přímo tam i tvořili. Už se těšíte stejně jako my? Tak můžete začít odpočítávat dny do středečního warm upu a následně skočit do každoročního jedinečného zážitku jménem Hip Hop Kemp !

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO