CHAPEAU ROUGE

MENU

16.7. Freestyle MondaysFreestyle Mondays  na letních cestách a v pondělí jako obvykle v Chapeau rouge - s kapelou KodexS akcí Freestyle Mondays se můžete v létě potkat i mimo jeho domovský klub Chapeau rouge. Pod názvem Freestyle Mondays on the road jste si tento jedinečný open mic mohli užít například v sobotu 14.7. v kladenském klubu Poldofka.

Hned v pondělí se přesune Freestyle Mondays do domácího prostředí klubu Chapeau Rouge a 16.7. tady jako host vystoupí ústecká kapela Kodex, doprovod live bandu zajistí Blues Guys a dojde i na zahraničního hosta, kterým bude polský DJ Buttons. Výčet jmen na pondělí by nebyl kompletní beze jmen Metoděj&Dozer, Flowe či DJs:Pret, Shock O´, Bekrs.

Celým večerem návštěvníky provedou: MC Metoděj-první český šampión End Of The Weak, moderátor, performer, freestyler a letošní vítěz soutěže Slam Poetry, MC Dozer-moderátor, freestyler, herec a performer.

Takže at už jste raper, beatboxer nebo jen máte rádi netradiční pojetí hip hopu, neváhejte a navštivte v pondělí 16.7. klub Chapeau rouge.

_______________________________________


Freestyle Mondays je jedinečný koncept s new yorskou licencí, který úspěšně probíhá téměř dva roky v pražském klubu Chapeau Rouge. Freestyle Mondays je především jam, kde MCs, beatboxery i zpěváky doprovází živá kapela i DJs. Na Freestyle Mondays se za dobu jeho existence představili hosté jako Rest a Dj Fatte, Zverina, Tah Phrum Duh Bush(USA), IllSpokinn(USA), MC Gey, Khomator, Lara 303, Particula(Por), Henry D a mnoho dalších.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO