CHAPEAU ROUGE

MENU

18.7. Massive Scare Era (eg)Tvrdá muzika, skvělý ženský vokál, kytary-to vše je k vidění celkem často. Ve středu 18. července máte však šanci zažít unikátní koncert s nádechem exotiky. Do pražského klubu Chapeau Rouge totiž zavítají Massive Scar Era, egyptská kapela, která se pohybuje někde na pomezí post hard core a metalu. V čele skupiny stojí zpěvačka Sherine Amr (zpěv, kytara) a není rozhodně jedinou dívkou v kapele z Alexandrie. Druhou ženou je Nancy Mounir (housle, vokály) a síly obou pohlaví jsou v čtyřčlenné formaci skvěle rozloženy díky dvoum mužům. Karim Ashraf obstarává basovou kytaru a bubny rozeznívá Maged Faltas.

Skupina Massive Scar Era existuje již od roku 2005 a je nutno zmínit, že patří mezi to nejlepší, co Egypt v daném žánru nabízí. Za dobu své existence se představila například na Festivalu SOS, Sweden Rock Festivalu po boku Dream Theater, In Flames nebo legendárních Motörhead, CorneStone Festivalu v Chicagu či v proslulém kalifornském klubu Whiskey Go-Go.

18. července byste koncert Massive Scar Era neměli vynechat nejen kvůli tomu, že egyptskou metalovou bandičku na našich pódiích příliš často nevidíme, ale především kvůli tomu, že vás čeká kvalitní a nevšední hudební zážitek. Očekávat se dá hlavě repertoár z jejich posledního alba Precautionary Measures (2011) a skvěle se budou jistě bavit nejen příznivci trvdší muziky.
Premiéra Massive Scar Era v České republice bude stát určitě za to!

Vstupné je přátelských 80,-Kč a stejně přátelské jsou i ceny nápojů v undergound podlaží pražského klubu Chapeau Rouge….

Fb událost: www.facebook.com/events/468677846477847/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO