CHAPEAU ROUGE

MENU

19.7. Source of Noise
Source Of Noise vol.5

QOTA DJanes, DJ Matyas /Mandrage/, The Linings DJ set


Nájem platíte každej měsíc, účet za telefon taky, stejně tak musíte v červenci zase vyrazit na residentní noc Source Of Noise pod taktovkou QOTA DJanes do Chapeau Rouge, i tahle akce je jen jednou za měsíc. Pro červenec si pozvali kluky z kapel, kteří to zkusí pro změnu za mixákem. DJ Matyas /Mandrage/ a The Linings - jejich set bude fresh, originální a prostě dobrej.

Večer odstartují kámoši z kapely The Linings, kteří připravují hodně speciální vystoupení. Za pultem se objeví rovnou všichni tři, za drink vám zahrajou co budete chtít… teda pokud budou chtít. The Linings před nedávnem odehráli několik koncertů v Německu, v rámci festivalu Sázavafest se těší až vystoupí na hlavní stagi, kde letos zahrají vedle Kaiser Cheifs nebo Fun Lovin Criminals. Momentálně taky bojují v soutěži Startér s dalšími mladými kapelami, na stránkách Radia Wave je můžete podpořit kliknutím.
DJ Matyas aka Matyáš z Madrage a taky ze Super Tuzex Bros. si odbyl svoji premiéru coby DJ letos na festivalu Rock For People. Protože ho stejně jako hraní za bicíma baví i hraní za mixákem, chce si dát co nejdřív repete. DJ Matyas potáhne setlist od elektra ke kytarám a dál, až bůhví kam ho napadne - hraje všechno možný a hlavně všechno dobrý, je prostě na co se těšit.

Start v Chapeau Rouge je tradičně ve 23:00, vstup je zdarma!
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO