CHAPEAU ROUGE

MENU

13.7. Sheexyhouse a malá změnaSheexy Boat warm-up tento pátek v Chapeau Rouge


Letošní mejdan na parníku Sheexy Boat se nezadržitelně blíží a s ním i připravovaná zahřívací párty Sheexy House, která proběhne v magické datum pátek 13. července v Chapeau Rouge pod taktovkou residentních djs TAZZ&BIODAN.

Původně avizovaný host Put Sinjun z USA bohužel z osobních důvodů nakonec nevystoupí, a tak jeho místo v line-upu vyplní dj N’Zym, který je známý svou všestraností v hudebních polohách house music, zábavným a energickým pojetím djingu, při kterém dělá lyrické skoky a spolu s používáním dvou efektových jednotek a samplérů tím na akci vytváří skvělou zábavu.

Kromě tradiční zábavy vám tento večer nabídne opět rozmanitý hudební výběr plný novinek i starších neohrabaných pecek z djského repertoáru pohybující se na pomezí žánrů house/tech-house/progressive house music, jak tu již bývá zvykem.

Netřeba zapomínat že Chapeau Rouge má nově zrekonstruovaný Live Underground stage, takže opět disponuje se třemi hudebními stage s různorodou zábavou! Tento večer proběhne kromě Sheexy House v Dance clubu také v Live Underground stage akce s názvem DADA na které vystoupí Dj Tvyks a jeho hosté. Na horním baru se bude od ranného večera o zábavu starat dj Gadjo.

Takže přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge na Sheexy House rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup je jako vždy zdarma.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO