CHAPEAU ROUGE

MENU

7.7. DJ Autograph (usa/jamaica)Chapeau Rouge & Praggatronik uvádí:

PRAGGA! RAGGA!
“No.1 Dancehall & Tropical Party in Town“DJ AUTOGRAPH (JAM/USA)
DJ Angry Mad Tongan
DJ Babylon RockerDj Autograph vyrostl na karibském ostrově Jamajka, kde se od dětství učil hrát na bicí, piáno a kytaru. Když se ale na střední škole na párty seznámil s djingem - jeho další osud byl zpečetěn..
V roce 1999 se Autograph stěhuje do USA. Kromě školy se pořád věnuje dýdžejství, z Jamajky už má nějaké zkušenosti, ale v Americe je situace dost odlišná, naštěstí se mu dostává rad od zkušeného dj Playtime. Úspěšně dokončuje školu a nakonec se stěhuje do New Yorku, kde potkává slavného Dj Cipha Sounds z legendární stanice HOT 97. Spolu rozjeli intenzívní spolupráci a během 2 let odehráli hromadu mejdanů na východním pobřeží.

Autograph měl za těch 16 let své kariéry také příležitost spolupracovat s dalšími DJs jako třeba Funkmaster Flex, Kid Capri, Craig G, Dj Spinbad…
V současné době má Dj Autograph několik residencí v N.Y., včetně pravidelné společné párty s Maxem Glazerem z legendárního Federation Sound.

Kromě klasického Djingu se věnuje i Video-Djingu. Mimo USA jezdí pravidelně hrát i na Jamajku a letos se podruhé vrací do Evropy, takže si můžete párty s ním užít 7. července v pražském klubu Chapeau Rouge na dalším pokračování akce Pragga! Ragga!, kde ho podpoří Babylon Rocker a Angry Mad Tongan. Vstup je zdarma, začátek ve 22:00.

http://djautograph.com/
http://soundcloud.com/dj-autograph
http://soundcloud.com/praggatronik-army
http://www.mixcloud.com/BabylonRocker/


Fb event: www.facebook.com/events/310867482337443/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO