CHAPEAU ROUGE

MENU

12.6. Vertual Vertigo (us)

O co vlastně jde? Jde o americkou hip hopovou kapelu s Chicaga. Skupinu založili v roce 2002 Ezekiel 38 a Cerebral Vortex a od těch dob se počet členů zvedl na čtyři. Vertual Vertigo tedy nyní tvoří MCs Just Jay, Cerebral Vortex a Ezekiel 38 a DJ Japandrew. Tahle parta má na kontě třeba LP "Sparkies Bungalov" a úspěšné singly Wowzers a The Breakdance Room. Mezitím má jejich produkce na kontě slušný počet zářezů, o čemž se můžete přesvědčit i na jejich bandcamp stránkách.
Posledním albem je pak Stalactites z roku 2011, z kterého vám přinášíme i singl Elephant Trunk (Suff Daddy Rmx). Právě minulý rok si zahráli Vertual Vertigo ve dvaceti různých státech napříč kontinenty a jednou ze zastávek byla i premiéra české verze art battlu Secret Wars, což měla možnost zaregistrovat jen hrstka těch nejpozornějších. Pokud jste vyznavači klasického zvuku devadesátých let a uznáváte striktní a čistý hip hop, pak na Vertual Vertigo můžete vyrazit už v červnu. Kluky čeká totiž koncert 12.června, kdy zahrají v Chapeau Rouge. Jako předskokani se objeví pražští Bastards Crew a dojde i na open mic jam!


Pokud si chcete nastudovat jejich muziku, níže jsou dva tracky a také jejich From Up There mixtape, který si můžete zdarma stáhnout.

Fb event: www.facebook.com/events/361330187262337/

Odkazy:


Singl:
http://vertualvertigo.bandcamp.com/track/elephant-trunk-suff-daddy-rmx

http://vertualvertigo.bandcamp.com/track/the-breakdance-room-2

From Up There mixtape:

http://vertualvertigo.bandcamp.com/album/from-up-there-vertual-vertigo-mixtape
Www.sonicbids.com/vertualvertigo

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO