CHAPEAU ROUGE

MENU

21.6. Creative na lodiChapeau rouge a Special Grower Vás zve na

Creative on the Boat

vyplouváme již 21.6. z Palackého náměstí! Už máte lístky??Special Grower a Chapeau rouge vás zve na Creative on the Boat ve čtvrtek 21.6. na loď Visla s Orbithem, Braunem, Enricem, Subgatem, A. Cloudem, Nkypem, Petem Walkem, Michaelem J, Finidim a Caymanem. Startujeme předprodeje!

Firma Special Grower a pražský klub Chapeau rouge si pro všechny party people připravila opravdu netradiční event v podobě mejdanu na lodi - Creative party on the Boat, za kterým stojí rezidenti party Creative Subgate & Nkyp.
Na tomto speciálním eventu, který se odehraje 21.6. na lodi Visla, která vyplouvá v 19 hodin z Palackého nám., se představí na 10 dj's v čele s Orbithem, legendárním Braunem, Enricem, Subgatem, Nkypem, Petem Walkem, Adamem Cloudem a Michaelem J, které doplní Finidi a Cayman.

Pokud si nechcete nechat ujít tento zážitek v podobě plavby po Vltavě za doprovodu předních domácích dj's, zakupte si vstupenky v předprodeji již nyní za příjemných 180,-Kč.

Vstupenky jsou k dostání přímo v klubu Chapeau rouge (Jakubská 2, Praha 1), v kamenném obchodě firmy Special Grower (Jinonická 7, Praha 5) a samozřejmě si můžete o vstupenky zažádat také přímo na facebookovském profilu Creative party - https://www.facebook.com/creativeczech , kde můžete zaslat zprávu a zažádat si tak o vaší palubní vstupenku. Navíc v rámci pražského centra vám bude doručena pouze v ceně vstupného.

Kompletní informace o Creative party on the Boat naleznete na  https://www.facebook.com/events/327256334007259/Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO