CHAPEAU ROUGE

MENU

21.5. Freestyle Mondays


Freestyle Mondays zve všechny MCs k mikrofónu už v pondělíFreestyle Mondays, mejdan který se koná současně v domovském New Yorku či ve fransouzském Štrasburku, probíhá už druhým rokem v pražském klubu Chapeau Rouge. Nejedná se jen o klasický open mic jam, ale hlavní devízou Freestyle Mondays je živá kapela, která se střídá s DJs a večerem provází MC Metoděj a Dozer.

Stejně jako každý měsíc, zve Freestyle Mondays všechny MCs, beatboxery, zpěváky i muzikanty, kteří by se chtěli k jamu připojit, na květnové vydání, které vypukne 21.5. Hostem bude tentokrát nevšední a energická hardhopová kapela Rapublica. Pozici live bandu tentokrát zaujme formace Gangstas Fellas ve složení: Šimon Hajdovský – bicí (Akline, Manželé, Projekt C.h.u.j,The Radicals), Jirka Hes – basa (První hore, Sinuhet) a Bertram Rajs- klávesy (První Hore, Kašpar Melichar, Rajs). Doprovázet je bude svým krásným vokálem sličná Flowe aka Bára Lišková. O zábavu všech návštěvníků se postarají v průběhu celé noci DJs: Crew, Dragon, Patron nebo Shock O´.

Čerstvou novinkou je live streaming akce, tudíž ti, kteří nebudou v Praze nebo musí být v práci, mohou společně se spřáteleným New Yorkem sledovat celý mejdan živě se skvělým obrazem i zvukem na adrese: http://www.chapeaurouge.cz/vysilame/. Všichni MCs a beatboxeři, kteří se chopí mikrofonu, mají vstup na Freestyle Mondays zdarma, ovšem až po registraci na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/registrace/. Akce startuje kolem osmé a končí kolem půlnoci, nemusíte tedy váhat, zda dorazit, pokud musíte ráno vstávat do práce či školy. Pro ty, kteří nikam nespěchají, budou roztáčet DJs deska až do rána. Partnerem je i tentokrát Caney rum.

Nech ostych doma a doraž v pondělí 21. května do Chapeau Rouge. Máš jedinečnou příležitost zarepovat si s živou kapelou a okusíš, jak to vypadá, když se nebattluje, ale naopak spolupracuje! Tešíme se na Vás!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO