CHAPEAU ROUGE

MENU

Ty Nikdy natočil videoklip v Chapeau rouge!Nová společná deska Label od Ty Nikdy vyšla před více než dvěma týdny, během kterých dokázala sklidit veskrze pozitivní reakce včetně pár docela vysoce hodnocených recenzí. K desce se jede turné, které se právě teď nachází zhruba ve třetině a tak je pomalu čas na vypuštění prvního videoklipu (video a fotky z natáčení najdete níže).

Ten se točil na skladbu Ruce pryč a na starosti si ho kompletně vzal Šmejdy z Dark Hand, který už dříve dělal klipy pro IdeaFatte, MC Geye, DJ Fattea a další. Videoklip se natáčel zhruba před měsícem v prostorách pražského klubu Chapeau Rouge a jedná se snad o první video, ve kterém rappeři nechali rapovat producenta skladby. V tomto případě Inphyho.

Do budoucna se z desky Label chystá ještě celá řada videoklipů – vizuálního ztvárnění se dočkají například skladby Závist, nebo Horolezci. Šmejdy příští týden mimo jiné bude natáčet videoklip pro Boy Wondera, který za dva týdny pod Ty Nikdy vydá svojí první sólo desku s názvem Špinavý poet. O všem se včas dozvíte.

www.tynikdy.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO