CHAPEAU ROUGE

MENU

15.5. This Town Need Guns!Zázraky se dějí!
TTNG zavítají v rámci svého evropského turné taky do Prahy.


Kapela se českému publiku představí vůbec poprvé a sebou přiveze také nové zatím bezejmenné album. Praha potřebuje bouchačky jak sůl a 15.května to bude ve sklepení pražského klubu Chapeau Rouge vonět střelným prachem.

TTNG se dali dohromady v univerzitním městě Oxford koncem roku 2004. Zpočátku to nebrali nějak vážně a tak první větší úspěch přišel až v roce 2006 společně s jejich prvním tour po ostrovech. První album (a zároveň zatím poslední) spatřilo světlo světa v roce 2008 a pojmenováno bylo Animals. Co track, to jméno jednoho zvířete. Album bylo přijato vřele jak na domácí půdě, tak hlavně ve světě. To nakoplo TTNG k naplánovaní světového turné a intenzivnímu koncertování, které trvalo s pauzami celé 3 roky. Kapela hrála na festivalech jako SXSW Music 2010(US), Soundwave 2011(AU) nebo Arabaki Fest (JAP). O spřízněnosti se zvířaty vypovídá i splitko s Cats and Cats and Cats, které jsme do Prahy přivezli v únoru.
TTNG ve své muzice propojují postupy math-rocku s melodickým zpěvěm, který by se dal přirovnat ke klasikám žánru jako American Football, Owls nebo Cap'n Jazz. Bude to jedinečná šance vidět špičkovou ostrovní kapelu ve vrcholné formě a ne na sklonku kariéry. Takže si do hlavy vtlučte datum 15.května 2012, kdy se přijdete přesvědčit, že Praha je vlastně dost nebezpečné město. Bouchačky nechte doma! Kluci z TTNG je na svých koncertech neradi vidí a taky by vám nemuseli chtít prodat některé ze svých lahůdkových triček.

Chapeau Rouge
Start: 20:00
Vstup: 299,- (250,- s rezervací do 25.4. na mailu reiben@landminealert.org)
Support: TBA

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO