CHAPEAU ROUGE

MENU

27.4. Bounce!Bounce! + ClashFuck the System!

Válka v Chapeau:  italští CYBERPUNKERS konečně v Praze.
S nimi ruský kulometčík DJ ANTENTION a lucha libre zápasník PRO7.
Speciální vydání spojené noci CLASH! a BOUNCE!BOUNCE!KDY: v pátek 27.dubna 2012 od 21.00 hodin
KDE: CLASH!+Bounce!Bounce!, CHAPEAU ROUGE, Jakubská 2, Praha 1


Na konci dubna čeká Chapeau Rouge neskutečná electro dubstep bitva. Na jedné straně nekorunovaní italští králové trashelectra CYBERPUNKERS, kteří přijedou do Prahy v rámci svého světového turné představit EP Epic. Proti nim nesmlouvavý ruský kulometčík DJ ANTENTION se svým čerstvým dubstepovým singlem Take My Gun. Skvadru zahraničních hostů doplní francouzský propagátor boje lucha libre s poglitrovanými náloketníky PRO7. Domovinu budou bránit rezidentní THE FAKES, BOUNCE!BOUNCE! a DUBSTEBLOG DJs.


CYBERPUNKERS. Milánští Cyberpunkers patří do vlny maskovaných severoitalských DJs jako The Bloody Beetroots, Belzebass nebo Pelussje, kteří svým ostrým zvukem a strhujícím živým vystoupením definovali žánr trashelectro. Všichni vycházejí z tvrdé kytarové hudby a na tvářích mají masky.
Cyberpunkers vznikli v roce 2006. Dva mladí kluci se tehdy rozhodli, že přetaví svojí vášeň pro cyberpunk do hudby. Vybavili se airsoftovými helmami, dvojnásobným počtem konzolí než stačí normálním djům, a šli na věc.
Mají za sebou pět singlů a EP, pecka Fuck the System se stala hymnou loňského roku. V únoru 2012 vydali zatím poslední EP s názvem Epic.
http://www.facebook.com/CYBERPUNKERSOFFICIAL


DJ ANTENTION. Kdo dělá nejtvrdší electro na planetě? Rusové. A zejména pak rodák z modrvinské pevnosti Saransku. S hudbou se nikdy moc nepáral. „Studoval jsem piano, ale pak se mi začaly líbit holky,“ říká DJ Antention, v jehož provedení má electro i dubstep výrazně tvrdou notu. Stylizace do nebojácného východňáckého vojáka Antentionovi vychází výborně – u komiksově agresivních pecek jako Weapon of War, Rapid Fire, Drago necháte na parketu duši.
http://www.facebook.com/DJANTENTION


Pro7. Jako kdyby se potkal Iggy Pop a Mr. Oizo. Tohle je lucha libre ve francouzsko-marokánském podání. A stejně, jako nejlepší volnostylaři překvapí své protivníky nečekaným chvatem, Pro7 vás dokáže dostat do varu setem plným neobvyklých přechodů. Od electra k dubstepu, od punku k disku.
http://www.facebook.com/pages/PRO7/44520215972?sk=info

THE FAKES. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. Jejich nejnovější pecka The Fakes + Johana Švarcová: 17 B (Mňága & Žďorp cover) právě vyšla na kolekci Mňága & Žďorp: Dáreček.
http://soundcloud.com/the-fakes-1/the-fakes-johana-varcov-17-b-m
http://snd.sc/suSOPs
http://www.facebook.com/thefakes


BOUNCE!BOUNCE! Kay a Tuzex ze Sunshine jsou v Chapeau se svou tvrdou nocí  Bounce!Bounce! jako doma a vždycky mají plno.
www.facebook.com/sunshinecz


CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 27. dubna začíná ve 21 hodin.
Limitované vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 250,- Kč.


Videopozvánka:
Facebook:
http://www.facebook.com/events/349262681772241/

To je CLASH! Pojistky budou lítat!Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO