CHAPEAU ROUGE

MENU

15.3. Balcony TV bandsZačínající i známé kapely, které znáte z BalconyTV.com - živě v Chapeau rouge

Produkční společnost NYLA a mezinárodní projekt BalconyTV.com vás zvou na první BalconyTV party , která proběhne za podpory klubu Chapeau Rouge v jeho prostorách LiveUnderground ve čtvrtek 15.3.2012 od 8 hodin večer na adrese Jakubská 2, Praha 1.

"Našim cílem je dát šanci founouškum projektu BalconyTV.com vidět a poslechnout si jejich oblíbené kapely naživo ve stylových prostorách klubu Chapeau Rouge. Jako první jsme pro vás připravili živé vystoupení moravských kapel Houpe Astronaut, No distace paradise a pražských The Mask. "

Projekt BalconyTV.com vznikl v roce 2006 a je jedním z hlavních online hudebních show, který uvadí kapely, muzikanty a jiné formy vystoupeni na balkonech po celém světě. BalconyTV.com
momentálně vysílá z 33 měst po celém světě a v archívu má více než 6000 videií jejichž
sledovanost dosáhla přes 20,000,000 zhlednutí.

Hope Astronaut - Olomoucká folk-rocková kapela Hope Astronaut v čele s písničkářem
Tomášem Krejčiříkem, kterého doplňují spoluhráči Mojmír Havlík (elektrická/akustická kytara),
Jan „Psychyn“ Sychra (basa), Radim Zetka (bicí) a v současné době i Kateřina Koutná (cello),
vznikli v roce 2009. Za svou dvouletou existenci odehráli celou řadu zajímavých koncertů, např.
s Davidem Kittem (IRL), Robotnikem (IRL) či s již neexistující kopřivnickou kapelou Nierikou.

No Distance Paradise - Olomoučtí No Distance Paradise se v indie vodách pohybují od roku 2008. Úvodní koketování s tím, co vůbec obnáší mít kapelu, vyústilo v první demo, které spatřilo světlo světa pouhý rok po založení. V té době si začali budovat renomé na lokální scéně a jejich hlas zesílil v roce 2010, kdy vydali další EP. Neotřelá kombinace indiepop-rocku spolu se signifikantním hlubokým hlasem frontmana Mácy, začíná přitahovat pozornost renomovaných kapel, se kterými hrají NoDistance Paradise po celé republice. Představili se po boku Niceland, A Banquet nebo DorianGray’s Prostitutes.

The Mask - V Dezerterove zkušebním kanclu si noví přátelé půjčují strunné nástroje. Silverman chrlí jednu novou píseň za druho, Mr. Karelli, ač hraje na basu poprvé, působí suverénně, jako  by na nástroj hrál od mala, P.B.D. cejtí změny ze slok na refrén, čímž se rytmicky přizpůsobuje. Na radu Silvermana ubral Karelli pár strun, což vedlo k pořízení basy, a Dezertér pár činelů a bubnů, a VZNIKLO NOVÝ HUDEBNÍ TĚLESO.

Těšíme se na vás!"

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO