CHAPEAU ROUGE

MENU

2.3. Křest EP skupiny Chewin' Gun
Chewin´Gun vydávají nové EP a chystají se na turné. Ochutnejte jejich tvorbu!

Pražská drum´n ´jazzová skupina Chewin´Gun chystá křest svého debutového EP s názvem “Out of memory“. Křest proběhne 2.3. v pražském klubu Chapeau Rouge, a poté se kapela chystá na turné po České republice.

EP s názvem “Out of memory“ bude obsahovat pět písní. „Tvorba s prvky funku, hip-hopu, ale i drum´n´bassu, hraná naživo s kapelou, okořeněná jazzem a charakteristická absencí elektrické kytary, kterou nahrazují melodické klávesy a samply, což je v ČR docela ojedinělá kombinace,“ popisují svojí tvorbu členové skupiny.

Album bylo natáčeno pod taktovkou producenta a zvukaře Dana Kadery, a mastering si vzal na starosti Ondřej Žatkuliak z pražského studia Rooftop. O cover alba se postaral známý český grafik a designer Pavel Fuksa. Samotný křest proběhne 2.3. v pražském klubu Chapeau Rouge. Nové EP pokřtí Jan Pospíšil alias MC One Two (Navigators). Těšit se můžeme také na doprovodné audio-vizuální projekce z díly intermediálního grafika Daniela Sušky.

Poslechněte si první ukázku s chystaného EP zde:
Více informací naleznete na webových stránkách skupiny chewingun.cz. Žádosti o akreditace, rozhovor, či booking kapely směřujte na: info@chewingun.cz

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO