CHAPEAU ROUGE

MENU

25.2. CubismPO MALÉ PRÁZDNINOVÉ PŘESTÁVCE JE TU DALŠÍ CUBISM
!

Na tento díl Vám přinášíme producentské duo Death on the Balcony z Velké Británie rovnou do útrob Chapeau Rouge. S rostoucí silou a rostoucÍm zájmem o tuto párty Cubism slibuje, že to smrdí průserem!

DOTB

Nedávno spojené síly Marka Caramellia a Paula Hargreavese způsobily značný rozruch pod názvem Death on the Balcony.
Jejich styl se pohybuje od Disco & Deep House až po House & Techno s hlubokým vnímánim času, prostoru a prostředí.

Několik let jejich oddané hudební vášně a eklektických ocenění z mnoha žánrů vedly k jejim současnému zvuku, který sklízí obrovskou popularitu.
Jejich duo patří mezi nejúspěšnější ve Velké Británii Death on the Balcony působí jako producenti, remixeři i djs. Rozsah jehich muzikálnosti se neustále vyvíjí a dodává jedinečný, dobře načasovaný hudebni příběh.

Jedná se o první vystoupení Death on the Balcony v České republice a slibuje, že opět zvedne laťku na místní elektronické hudební scéně.
Nenechte si je ujít v Chapeau Rouge.Cubic and St. Claire
V poslední době se toto dynamické duo začalo objevovat vedle sebe v jejich Costa Rica Tour a pracují na svém prvním společném releasu. Jsou to zakladatelé a residenti Cubism párty od jejího založení.
St. Claire a Cubic se neustále definují jiným směrem. To je možná důvod, proč mají čím dál častější nabídky pro hraní v zahraničí, jako uznání za své rostoucí schopnosti.
Nenechte si ani tentokrát ujít jejich vystoupení- bude to poprvé, co se v ČR představí ve společně vznikajícím projektu!
Dj Bulwa
Reprezentant Slovenska žijící v Praze, nicméně na taneční scéně není žádným nováčkem. Za gramofony se pohybuje už úctyhodných 16 let, kdy začínal mixováním v opravdu průkopnických podmínkách.
Poslední dobou se ukázal v pražských klubech jako jsou například Chapeau Rouge, Bukanýr nebo Budha Bar...Fb event: www.facebook.com/events/292712247443274/
Fb Cubism: http://www.facebook.com/CubismPrague

Další videa z párty CUBISM najdete na: www.youtube.com/user/DjCubicPrague

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO