CHAPEAU ROUGE

MENU

16.12. CUBISMCUBISM @ CHAPEAU ROUGE/16/12/2011


Po roce divoce úspěšných Cubism parties, přichází Cubism sváteční a rozhodně slibuje, že bude boží!!! Zahoďte cukrlátka a připojte se… Do čela večera se postaví Dj Dsan Powell z Miami, který má v ČR svou premiéru. Určitě by jste si neměli nechat ujít jeho beaty, které zaplní Chapeau Rouge.Ti co byli na posledním narozeninovém vydání a pamatuji, jaké to bylo tak mohou jen potvrdit, že Chapeau Rouge bylo nacpané k prasknutí a to hlavně díky Vám!!


DSAN POWELL – DJ –SCHWA-ARK-ST.CLAIRE-CUBIC

DSAN POWELL
V roce 2000 Dsan opustil Medellin v Kolumbii a vyměnil ji za život v Miami. Inspirován jeho dětstvím, ve kterém strávil hodiny hraní na kytaru a objevováním kouzla elektronických kláves, tak podobně našel inspiraci v techno hudbě ve věku puberty… Dsan si postupem času vyvinul své vlastní taktiky jak ovládnout každé publikum, díky své preciznosti a kreativitě během hraní.
Je rezidentem jednoho z nejprestižnějších klubů v Miami, kterým je klub Space. Dsan prorazil na scénu v rámci „We Love Techno“ akce, kde se stal rezidentem. Tato akce je domovem mnoho techno legend a představilo městu nový dech kultury. Atmosféra těchto eventů byla natolik silná ,že se Dsan Powell rychle stal ikonou ve městě Miami.
V současnosti se Dsan vydal do světa produkce. Má na labelu Akbal music dva releasy za sebou které slavily obrovské úspěchy. Taky vydal traky na BDR Music, a petFood, nadále remixuje věci pro SK Supreme, High Definiion Records, Asari Records a mnoho dalších. I když je zaneprázdněn ve studiu, udržuje si rezidenci v Space Miami V Techno Loft a hraje po boku techno djských legend.
SCHWA
Michal Růžička aka DJ Schwa, je jedním z mála Čechů, kteří ve světě současné taneční hudby něco znamenají a jehož tracky hraje světová DJská špička. V době, kdy už o úspěchu producenta elektronické muziky nerozhoduje počet prodaných desek, se právě Michalův projekt Shades of Gray pravidelně umisťuje mezi nejstahovanějšími autory na nejfrekventovanějším DJském portálu beatport.comARK
Ark, co se hudební scény týká, je muž dvou tváří. Na jedné straně tech.house a na druhé DnB, společně s djem Schwa mají svou rezidentní noc BE:AT kde se mezi jejich hosty v poslední době objevil například Nicone a nebo Niko Schwind.St.CLAIRE
St. Claire je rezidentkou noci Cubism již od samého počátku. Své hudební zkušenosti si v poslední době vypilovala nejen díky nedávné návštěvě Kostariky a vystoupení v klubu Vertigo. Společně s Cubicem dostali na příští rok další nabídku hraní napříč jižní amerikou. Rozhodně se v jejím podání máte opět na co těšit!!!Cubic
resident a zakladatel Cubism party dj Cubic, privedl do Cech jiz radu jmen prostrednictvim klubu Chapeau Rouge a nyní tomu nebude jinak..Svou párty vždy rozjíždí a také stojí na jejím konci. Jeho blížící se vystoupení ve Středni Americe je pouhým důkazem jeho rostoucích schopností..


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO