CHAPEAU ROUGE

MENU

8.12. Dead Town Fest vol. 2K výročí 2 let od založení Chance to Dance Events vypouštíme na svět v pořadí druhý Dead Town Fest. Po úspěšném prvním ročníku, který proběhl v Exitu Chmelnicce za účasti War From A Harlots Mouth, Arsonists Gets All The Girls, Salt The Wound a A Plea For Purging tu máme pokračování!

SUFFOKATE (USA)
link: http://www.facebook.com/suffokateofficial

Píše se rok 2003 a tři kamarádi(Jared, Tylor, Lars) z Oaklandu, kteří sdílejí nadšení pro deathmetal a hardcore, začínají stále stupňovat své snahyo uskupení kapely, která by zavládla rozvíjejícímu se žánru, který se nazývá deathcore. Po mnohých změnách se roku 2004 seskupili téměř do své dokonalé podoby a vydali jedno z nejvíce zásadních alb roku s názvem OAKLAND. Tehdy ještě neznámá kapela sklízí úspěchy, ale je stále nedoceněná. A tihle normální kluci se trochu stáhli mimo dění, leč stále pracovali. Mezitím se vypůjčený basák z jejich skoro bratrské kapely All Shall Perish, Bray, připojuje jako stálý člen a začíná téměř 4letá odmlka.
Ricky Hoover se stihne vymalovat jako omalovánky, propíchnout si téměř každou část svého těla a udělat ze sebe skoro sloníka. Lars přestane demolovat svoje bicí a roku 2008 vydávají další tři songy, které předcházely asi nejvíc známému albu No Mercy, No Forgivness z roku 2010. A právě až NMNF z nich udělalo hvězdu, která nabírala raketového vzestupu.
Ricky, nejrozporuplnější osoba ohledně svého vzhledu (krásný - nebo ne?), vytáhl na desce takový kanál, že kdekdo považuje jeho vokál za jeden z nejlepších, který se může slyšet.
Suffokate nedávno vydali album RETURN TO THE DESPAIR, které nám ukazuje, že to s nadvládou myslí opravdu vážně. A vy se sami můžete přesvědčit, jestli svůj status jedné z nejlepších a nejvíce zásadních kapel potvrdí i na pražské show.


BLIND WITNESS (CAN)
link: http://www.facebook.com/blindwitness101

Totální pařměni a ujeťáci z Montrealu, kteří na svém evropském tour chtějí prezentovat připravované fláky z nové desky, která by měla vyjít někdy začátkem příštího roku.
Tato poměrně neznámá kapela se nejvíc proslavila coverem na song od Backstreet Boys - Backstreet's back a rázem začala vlna jménem Blind Wiitness drtit vše, co se jí postavilo do cesty. A vše definitivně zničilo vydání desky Nightmare on the Providence St., která se u mnohých zapsala jako jedna z nejlepších desek roku.
Ačkoli jsou poprvé v Evropě a jsou nejmladší ze všech kapel, mají za sebou show s takovými legendami jako jsou Despised Icon, Cryptopsy ba i Annihilator.Všechny jejich show jsou neskutečně energické, takže není pochyb, že publikum v Chapeau bude pořádně nažhavené, protože tohle vás totálně dostane.


KING CONQUER (USA)

link: http://www.facebook.com/kingconquerfl

Služebně nejstarší kapela, hrající už přes deset let, kdy bratři Whitedovi sestavili tohle těžkotonážní těleso, aby poukázali na sílu vyrobenou made in U.S.A. Název jejich posledního počinu je America's Most Haunted – a určitě je na co se těšit.

-------------------------------------------------------------
Celou show otevřou následující supporty, které není třeba představovat, jelikož jsou to jedny z nejlepších kapel česko-moravských luhů a hájů.

SMASHED FACE (CZ)
link: http://www.facebook.com/smashedface

SUFFOCATE WITH YOUR FAME (CZ)
link: http://www.facebook.com/pages/Suffocate-With-Your-Fame

MARINA (CZ)
link: http://www.facebook.com/marinaissad

Přibližný schedule:
Marina/SWYF 18:00-18:30
SWYF/Marina 18:40-19:20
Smashed Face 19:30 - 20:10
King Conquer 20:40 - 21:20
Blind Witness 21:40 - 22:20
Suffokate 22:30 - 23:30

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Předprodej Ticketstream od příští týdne (10.10.)
Vstup 300 kč + poplatky

Anebo v Chapeau Rouge za 300kč bez poplatků

OMEZENÁ KAPACITA 250 LIDÍ!!!!!

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO