CHAPEAU ROUGE

MENU

26.11. Republic Artists @ Chapeau


V sobotu 26.11. se v Chapeau opět představí DJs z Republic Artists, kteří už jsou u nás skoro jako doma. A tady už je rozhovor s jedním z hlavních aktérů - DJem Darrenem Gregorym.


Naposledy jsi byl v Praze tento rok v březnu. Co je nového v UK, co se za tu dobu událo?

Tak hlavně jsem dělal na nové hudbě a remixech. V létě mám už 4 rokem rezidenturu v Řecku, takže jsem byl pár měsíců tam. V Londýně akce Republic Artists a příležitostné výjezdy mimo Londýn. Taky jsem skončil s kouřením, což byl celkem běh na dlouhou trať.

Jaké máš dojmy z tvé první návštěvy Prahy?


Jsem celkem překvapený, že si vůbec něco pamatuji, po tom víkendovém alkoholovém maratonu. Ale rozhodně nezapomenu na krásu Prahy, krásné ženy a pivo, které teklo proudem. Večírek v Chapeau byl skvělej. Máte skvělý publikum.

Slyšeli jsme, že jsi měl problém se sluchem uprostřed sezony v Řecku. Co se stalo?

No měl jsem už delší dobu problém s levým uchem, což se vystupňovalo v léte. Během sezony jsem hrál každou noc 6 hodin, 7 dní v týdnu plus akce přes den na pláži. Musel jsem zpět do UK, kde mi doktor nařídil úplný klid na pár měsíců. Vypadá to, že už je všechno v pohodě, příští měsíc jdu na poslední prohlídku k ušnímu specialistovi, zatím všechno vypadá ok. Začal jsem taky používat ear plugs.

Zbytek rozhovoru najdete zde:
www.poslouchej.net/16765-Darren-Gregory-V-Praze-mate-skvele-publikum.html

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO