CHAPEAU ROUGE

MENU

21.11. Freestyle MondaysFreestyle Mondays už v pondělí s dalším hostem z NYC a se vstupem pro MCs zdarma!

Freestyle Mondays open mic jam s živou kapelou
21. 11. 2011 Chapeau Rouge 20:00
Buran Buran Live Band
MCs: Metoděj, Dozer, Tah Phrum Duh Bush (NYC/USA)
DJs: Shock O’, Hlava a Scaffer
Vstup: 50,- / 80,- Kč, MCs zdarma

Freestyle Mondays oslavilo v říjnu své první výročí s hosty z New Yorku v čele s iLLspoKinNem, zakladatelem akce. 21. listopadu máš příležitost vyrazit do Chapeau Rouge na další pokračování této open mic session s živou kapelou.

Ani tentokrát nemůže chybět Buran Buran band s vokalisty, kteří doprovodí příchozí MCs, beatboxery a zpěváky. MC Metoděj a MC Dozer budou neúnavě provázet celým večer a zapomenout se nesmí ani na speciálního hosta. Tím bude opět vzácný host z NYC, Tah Phrum Duh Bush (http://tahonline.com/), který není ani na pražských podiích žádným nováčkem. Tah Phrum Duh Bush je nejen skvělý MC, ale i DJ. V loňském roce vydal výborné album a knihu Luminous Dark Alleys: The Insomniac Works. Ti, kteří ho v pondělí uvidí a uslyší v premiéře, budou nadšeni skvělou a čistou flow i energickou show.

Pokud jsi MC, zpěvák nebo děláš beatbox, pak chytni příležitost za pačesy a vyraž 21. 11. směr Freestyle Mondays. Právě tady čeká mikrofon na všechny, kteří si chtějí užít jamu s živou kapelou a také skvělou atmosféru, která zde panuje. Pro ty, kteří se aktivně zúčastní jamu, máme i radostnou novinku. Stačí zajít na: http://freestylemondays.cz/fm-mcs/, zaregistrovat se a budeš mít vstup na Freestyle Mondays zdarma!

Neoddělitelnou součástí Freestyle Mondays jsou i DJs, které tentokrát zastoupí DJ Shock O´, Hlava a Scaffer a postarají se o zábavu až do ranních hodin. Partnerem Freestyle Mondays je Kaleshnikov vodka, kterou si v pondělí můžete užít ve všech patrech klubu za speciální cenu. Vstupenky si lze zakoupit již nyní na baru klubu Chapeau Rouge za 50,- Kč. Na místě bude vstup 80,- Kč. Další podrobnosti hledej na: http://www.freestylemondays.cz.

Těšíme se na další Freestyle Mondays, na staré dobré i nové tváře a všechny srdečně zveme, aby si s námi užili skvělou atmosféru! Prozatím se můžeš níže podívat, jak vypadaly narozeninové oslavy v říjnu.

Chapeau Rouge a Freestyle Mondays team!

Linky:
http://www.freestylemondays.cz
twitter.com/FmPraha
https://www.facebook.com/pages/Freestyle-Mondays-CZ/108344155890352

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO