CHAPEAU ROUGE

MENU

11.11. Sheexy a housový mág z MexikaIkona mexické house music tento pátek na Sheexy House!


Tento pátek s magickým datem 11.11.2011 se bude Chapeau Rouge opět otřásat v základech, neboť kromě nabitého programu v nově zrekonstruovaném Live Underground stage proběhne v Dance Klubu pravidelný mejdan Sheexy House s hostem z Mexika, Dj DONOVANem a ještě k tomu se vstupem zdarma!

Donovan se jako většina hudebních producentů věnuje hudbě od dětství, kdy dostal základy od své hudební rodiny. Již v ranném mládí zjistil, že mu nestačí k hudebnímu uspokojení pouze klasické místní hudební nástroje, ale hledal něco více. Později se našel v tech-house music, ve které jsou znatelné prvky klasické mexické hudby. Nyní je manažer labelu Difficult People, má za sebou dvě evropské turné a do Chapeau Rouge zavítá během svého letošního turné po střední Evropě. O jeho kvalitách svědčí kromě referencí a vlastní hudební produkce také jeho nedávné vystoupení v klubu Roxy, kde zaujal svým hudebním pojetím.
Hudebně celou noc povede rezidentní dvojice djs TAZZ & BIODAN, takže můžete očekávat hudební produkci v stylu house/tech-house/progressive house., jak u nich bývá zvykem.

Netřeba zapomínat, že klub Chapeau Rouge má tři patra, a tedy tři různorodá místa zábavy pod jednou střechou. Kromě Sheexy House v Dance club floor bude na horním baru skotačit dj Radek Honc z Express rádia a v Live Underground floor proběhne akce s názvem Turn It Up (live Hip-Hop stage), kde bystoupí mnoho hip-hopových kapel a djs!


Takže přijďte si v pátek odpočinout od všedního shonu a pobavit se do Chapeau Rouge, rozvinout svůj klid a buďte s námi dobří, my totiž budem :) Vstup na Sheexy House je jako vždy zdarma.
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO