CHAPEAU ROUGE

MENU

16.11. Pražští trip-hopoví LealooLEALOO SE VRACÍ S NOVÝM KLIPEM
Pražská kapela Lealoo se pohybuje na hranici trip-hopu a popu, škatulky jsou jí ovšem těsné a někteří jí přisuzují nálepku dream-pop. Snová atmosféra a důraz na estetičnost v tvorbě Lealoo se protla s ryze naturální tvorbou umělkyně Lucie Michnové.

Křest nového klipu proběhne 16.11. 2011 od 21:00 v klubu Chapeau Rouge v rámci akce CultureShock. Vstup na akci je zdarma.

Nový klip pochází z dílny Lucie Michnové. Hloubka ostrosti a efektní střih reagují a gradují spolu s textem a rytmem písně Breathe In. Klip balancuje na hranici snové erotiky a sterilního naturalismu.
Lealoo klipem restartují svoji kariéru - připravují turné a další tvorbu. Chtějí navázat na předešlé úspěchy. Magazínem musicserver.cz byli zařazeni do „nejvíce nedoceněných kapel“. Freemusic.cz mluví o „snivých pasážích naplněné svůdným erosem a zvukových labyrintech.“ Skladby Lealoo pronikly za hranice ČR a hrála je rádia na Slovensku, Španělsku, Belgii nebo i Chile, písně lealoo byly nasazeny i do vysílání německého Radia Einz. Úspěchem je i vítězství v hitparádě na rádiu Wave.
Kapela okolo svůdné zpěvačky Evi má tedy docela slibně našlápnuto a určitě o sobě ještě nechá slyšet.

http://www.lealoo.cz
http://bandzone.cz/lealoo


Vydalo: 6dbs.org

breathe in from michnova on Vimeo.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO