CHAPEAU ROUGE

MENU

9.11. Indigoseries vol. 7


C – OPUS VULGARIS LIVE na festivalu Indigoseries vol. 7

Sedmá akce pražského alternativního festivalu Indigoseries přivítá na alternativní scéně proslulou táborskou kapelu C (Céčka) s živým provedením jejich poslední, na Anděla nominované desky, Opus Vulgaris. Předskokany budou kapely Glitchtet a Or.


C – OPUS VULGARIS LIVE

Táborská kapela C byla za svoje poslední album Opus Vulgaris nominována na Anděla za alternativní hudbu, čímž na sebe upoutala pozornost širšího publika. Ve skutečnosti má už řadu let na alternativní scéně polokultovní status, který přiživuje skvělými, ale nepříliš frekventovanými koncerty i lehkým informačním on-line vakuem, jímž se obklopuje. Dlouho dobu kapela spolupracovala s elitním labelem a promotéry Silver Rocket. Poslední album Opus Vulgaris ale po vzoru Radiohead nabídla ke stažení za dobrovolný poplatek. Na festivalu Indigoseries se Céčka zastaví při turné Opus Vulgaris Live a mimo jiné přivezou i toto album nově vydané na (průhledném) vinylu.
bandzone.cz/c

OR
Trochu tajemná kapela pražského HC undergroundu vyjíždějící na koncerty po celém Česko-Slovensku. Koule, DIY špinavá živočišnost, politická angažovanost, subkulturní introvertství. Or si pochvalují i head-lineři sedmého Indiga - Céčka. Stay punk!
Web: http://ornoise.wordpress.com/

GLITCHTET
Pražské trio (kytara, basa bicí) se náladou a energii svých skladeb pohybuje někde mezi King Crimson, punkem a novější muzikou ve stylu head-linerů C. Pozvolnou stavbou skladeb s důrazem na repetice a groove oslovili letos na podzim diváky na na německém Lietze Rockfestivalu, ale i na říjnovém Indigoseries vol VI., pročež je volíme jako pojící prvek mezi minulým a nadcházejícím večerem festivalu.

O festivalu Indigoseries:

Indigoseries je průběžný hudební festival, který se od konce roku 2009 koná v klubu Chapeau Rogue. Jeho cílem je přivádět do Prahy evropské klubové kapely alternativních žánrů (od post-rocku k hluboké avantgardě) a podporovat nejzajímavější skupiny české nezávislé scény. V rámci festivalu Indigoseries v centru Prahy hrály například už kapely Plan De Fuga (it), Lis Er Stille (dk), Moonlit Sailor (sw) či 4AxidButchers (it) a řada neméně dobrých českých kapel.

Více informací o akcích na: www.indigoseries.com

Fb event: www.facebook.com/event.php

Začínáme ve 20:00

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO