CHAPEAU ROUGE

MENU

28.10. BE:AT


Beef records, BE AT: a Chapeau Rouge uvádí:


BE AT: NIKO SCHWIND ( Stil Vor Talent, Berlin )
with Roman Rai & Fatty M ( Flow, Roxy ), Dj Schwa ( Shades of Gray, Beef ), Ark ( BE AT: ) Mycklick aka Dj Face ( Radio 1 ), Cashmeer, SatJednatřicetiletý Niko Schwind se narodil v rodném městě Karla Marxe – Trier, které leží ve východním Německu. Už jako teenager se seznamuje s elektronickou muzikou, která se stává jeho bezmeznou láskou. S tím samozřejmě přišla i láska k Djingu a Niko si začíná utvářet svůj osobitý styl. Za krátkou dobu Niko hraje na nejrůznějších parties v Německu a v zahraničí. V roce 2007 se Niko Schwind stěhuje do Berlína, kde během chvíle dostává příležitost vystupovat na prestižních parties v klubech jako Bar 25, Club De Visionare a Watergate. Po několika letech tvrdé práce odlétá v roce 2009 na tour po Jižní Americe, do klubů jako Vegas či D-Edge v Sao Paulu.

Jestliže je Djing jeho velká láska, tak je rozhodně hudební produkce jeho největší milenkou! Niko vydává své první kousky na labelu Borise Brejchy – Autist. Jeho talentu si všímají producenti jako Tom Clark a Karotte, kteří zařazují sklaby Niko Schwinda do svého repertoáru. Netrvá dlouho a je osloven samotným Oliverem Koletzkim, který mu nabízí spolupráci na věhlasném labelu Stil Vor Talent. Niko zde vydává několik nejúspěšnějších Epček tohoto labelu. A to už se píše rok 2011, kdy světlo světa spatří jeho dlouho očekávané album ‘Good Morning Midnight’, rovněž na Stil Vor Talent. Na tomto albu nazpívala několik skladeb samotná Fran a na dalších písních se Niko podílí s Channel X a Oliverem Koletzkim.

Přijdte si Niko Schwinda poslechnout do Chapeau Rouge 28. října, ať vidíte sami, proč je kolem něho takový humbuk. Doplní ho Roman Rai & Fatty M (Flow, Roxy), Dj Schwa z Beef records a Dj Ark (BE AT:). Na druhé stage se můžete těšit na Mycklicka aka Dj Face z Radia 1, Cashmeera a dje Sat.

Facebook událost:
http://www.facebook.com/beat:nikoschwind

Niko Schwind website: http://www.schwindsucht.org/

Více informací na:
http://www.stilvortalent.de
http://www.soundcloud.com/nikoschwind
http://www.beefrecords.net
http://www.facebook.com/fullmoonmag
http://www.myspace.com/romanrai
http://www.myspace.com/arkdj
http://www.djschwa.netPartneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO