CHAPEAU ROUGE

MENU

7.10. Narozeninový CubismPo roce tu máme narozeninové vydání Cubism party, která za sebou od jejího samotného začátku s Mobius Strum zanechává jen pozitivní ohlasy… Tentokrát se vám v čele narozeninového vydání Cubism party představí velice žadaný Christopher Sylvester aka Dj INXEC, který přínáší jeho unikátní sound uprostřed jeho tour po USA právě do Chapeau Rouge!! Následovat budou Mobius Strum a Mauricio de Sostoa z Kostariky a samozřejmě residenti Cubism party St. Claire a Cubic… které ve spojením s touto party není třeba představovat.


INXEC(Cocoon / Get Physical) Stále víc žádaný dj a producent , kterého nelze přehlédnout, s jeho spoustou žívých vystoupení, je dnes vyhledávaným jménem po celém světě. Nedávno získal rezidenci ve vyhlášeném klubu Harry Klein v Mnichově Již drive po podpisu u labelů jako Distinctive, Renaissance, a Contexterior, byl Inxec v roce 2009 pozván ke spolupráci se světoznámým labelem Cocoon rec.
V současnosti tento inovativní producent tráví svůj čas na cestách svým turné po USA takže jeho vystoupení v Praze slibuje, že ho uslyšíme v opravdu nejlepší formě. S jeho unikátním soundem se máme opravdu na co těšit!!
Bude to opravdu našlápnutá oslava prvních narozenin Cubism party!

Mobius Strum (Half Seas Over) djská a producentská dvojice z Kostariky, kterou tvoří Leonardo Falfán a Eles Lopez ..
Leonardo je také součástí dvojice Kabuto a Koji, proslulé na celosvětové umělecké hudební scéně a jeho různorodé hudebni aktivity dělají z Mobius Strum velice obratné duo, schopné pojmout energii davu a vrátit to desetinásobkem.
Tvorba Mobius Strum se čím dál tím vice objevuje v playlistech TOP DJS po celém světě.Jsou vlastníky labelu Half Seas Over který produkuje značné množství počinů od místních i mezinárodních umělců a rezidenty klubu Vertigo v San José.
Byli headlinery prvního Cubism mejdanu,který měl obrovský ohlas, nyni se na Cubism vrací opět v plné formě .

Mauricio de Sostoa (Soundswell)
Který bude speciálním hostem narozeninového vydáni Cubism Party, za deskami pohybuje už od roku 1995.
V roce 2000 potkal Leonarda Falfana a založili spolu projekt Tekes a de Sostoa, jejich prvni release spatřil světlo světa v roce 2002. Toto partnerství přivedlo Mauricia na myšlenku opustit rodné Španělsko a začít žít na Kostarice kde působí dodnes, nejen jako dj a promotér.
Mauricio de Sostoa hrál po boku známých jmen, jako je Astro&Glyde, Mauro Picotto, John Larner, Tom Sawyer, Tim Skinner, Sean Cusick, Tekes, RobbiE, Melissa O, Sweet Bo, Edgar del Real, DeskOne a další…
Pracoval také na vizuálech na masivnich eventech jako je Megaplec, Primavera Sound, Midi Festival,Videa, etc.....a také v mnoha top klubech v Barceloně tentokrát tomu tak bude I na Cubism!

Mimo hostů se můžete těšit na ty, kdo to mají na svědomí rezidenty Cubism party St. Claire a Cubic!!


Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO