CHAPEAU ROUGE

MENU

5.10. Indigoseries vol. 6


Ve středu 5.10. pro vás v Chapeau rouge máme již šesté pokračování akce Indigoseries. A co to Indogiseries vlastně je?

Indigoseries je průběžný hudební festival v klubu Chapeau Rogue. Jeho cílem je přivádět do Prahy evropské klubové kapely alternativních žánrů (od post-rocku k hluboké avantgardě) a podporovat nejzajímavější skupiny české nezávislé scény. V rámci Indigoseries v Chapeau Rouge hráli například už kapely Plan De Fuga (it), Moonlit Sailor (sw), Lis Er Stille (dk) či 4AxidButchers (it) a řada neméně dobrých českých kapel.
http://www.indigoseries.com/


V šestém vydání se představí skupiny Zwei, Glitchtet a Ufajr:

Zwei
-----
Písničkářské duo Zwei nedávno založili lídři v Praze oblíbených, ale stagnujících indie kapel Flo a Hrnce z kredence - Lukáš Landa a Filip Kotlář. Jejich talent skládat jednoduchou uvěřitelnou muziku a s dostatečným charismatem ji živě interpretovat, je zřejmý po několika minutách. Kdo rád indie písničkáře, méně agresivní formy brit-popu nebo třeba i Johna Fruscianteho, neměl by si Zwei nechat ujít.
http://bandzone.cz/zwei

Glitchtet
--------
Instrumentální trio s matoucím libozvučným názvem. Díky nástrojovému obsazení (kytara, basa, bicí) by se chtělo říct, že Glitchtet jsou kytarovka. Svojí estetikou mají ale blízko třeba ke King Crimson. Pozvolná stavba skladeb s důrazem na repetice a groove. S tím Glitchtet oslovili v září i diváky na německém Lietze Rockfestivalu.
http://www.glitchtet.com/

Ufajr
-----
Se Zwei a Glichtet zahrají staří známí post/indie-rockoví Ufajr, kteří se v rámci Indigoseries už představili a nedali zapochybovat o svojí nápaditosti. V říjnu vystoupí opět s navrátivším se zpěvákem Vítkem. Jak říkají islandští členové kapely, það verður gott.
http://ufajr.net/

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO