CHAPEAU ROUGE

MENU

8.2. BANDZONE.cz Night v Chateau

Začíná nová etapa Chateau! Přímá spolupráce s Bandzone.cz Čekejte výběr od těch, kteří vedou bandzone.cz Prvním počinem bude 8.2. od 20:30 COM@POSED + Hubert Cumberdale + Shogun Tokugawa /crossover/emo/screamo/ A vstupné je dobrovolné!

COM@POSED
Moderní crossover v podání velmi zkušených muzikantů (ex Dolores Clan, Jade Wah’oo). Mix neotřelých postupů s klasičtějšími moderně rockovými pasážemi postavených na osobitém zvuku. Pokud se vám během vystoupení zdá, že slyšíte elektroniku, mýlíte se. Všechny divné zvuky obstarají živé nástroje. COM@POSED právě dovezli ze slovenského studia LavaSound nový materiál a v pátek 8. února ho poprvé živě představí v Praze v Chateau Rouge. O den později se na ně těší Bratislava.
http://bandzone.cz/composed

SHOGUN TOKUGAWA
Další výrazný zástupce moderní screamo metal?core vlny přicházející z USA. Skvělá energická muzika s výjimečně divokou a přesvědčivou pódiovou show jak ji znáte např. u Dillinger Escape Plan nebo Aiden.
http://bandzone.cz/shoguntokugawa

HUBERT CUMBERDALE
Liché rytmy, nervní uhrančivý zpěv a hodně zvláštní atmosféra a melodie. Pokud vás zajímá, jak by zněl bastard Mars Volta a Incubus, tohle je vaše šance.
http://myspace.com/hubertcumberdalemusic
Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO