CHAPEAU ROUGE

MENU

26.8. Clash!

Žánrová exploze na srpnovém CLASH!i:
od A BANQUET k TRUSTYMU. V Chapeau Rouge.


Srpnový CLASH! se odehraje v domácí režii a zase jednou vás čeká výjimečná směs žánrů. Naživo přijede zahrát nadaná indie trojka A BANQUET, djskou část večera odpálí duo TENTEN, přivítáme dubstepového producenta TRUSTYHO a pojistky vyhodí rezidentní THE FAKES. Srpnový CLASH! se odehraje v pátek 26. srpna, startujeme po setmění!

A BANQUET, to je nekompromisní pražská trojice, která se za rok dokázala propracovat na špičku české indie scény, byla vyhlášena jako Objev roku 2010 na serveru IndieMusic.cz a mluví se o ní jako o jedné
z nejnadanějších a nejpracovitějších mladých kapel u nás, která má potenciál uspět i za hranicemi. A BANQUET, to je mix rocku 60., 70. let a alternativních směrů 80. a 90. let se současnými indie žánry
jako electro, nu-rave, shoegaze a dalšími, to vše pod hlavičkou jejich vlastního stylu - FUTU-ROLLu. Energickou show v podání téhle party, která přináší neotřelý sound do zatuchajících vod české klubové scény, si rozhodně nenechte ujít!
www.a-banquet.com

TENTEN, energická dvojice DJs z Prahy, hrající elektronickou hudbu.
Na scéně působí od loňského roku a od té doby stihli vydat mnoho mixtapů, které si rychle našly svoje publikum. Hráli na akci Muffin, Muffin! po boku Tvykse, Dj Tuca a Bad Moja a také na VIBRATOR presents Jack Beats. V létě roku 2011 plánují vydat své debutové EP.
http://tentendjs.tumblr.com/
http://soundcloud.com/tenten1010

TRUSTY, jeden z těch, díky nimž mladá Praha taky dýchá dubstepem. Strhující producent a DJ, zakladatel pražského labelu Ty Vole?! a jeden z bloggerů Dubsteblog.com
http://soundcloud.com/trusty

THE FAKES
, rezidentní THE FAKES tentokrát dají dvouhodinový set, takže mejdan naplno. Jejich mixtape s názvem Nikki Louda And The Ghost Of Hoky Koky si můžete poslechnout a stáhnout zde:
http://soundcloud.com/kokes69/the-fakes-nikki-louda-and-the


CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 26. srpna začíná ve 21 hodin.
Vstup: 100,- Kč.


Facebook:
http://www.facebook.com/event.php?eid=194088950654901

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

A jaký bude CLASH! na podzim?
23. září přivítáme v české premiéře eklektickou italskou electro-trash dvojku PELUSSJE a belgického dubstepového producenta WONKAPa.
17. prosince potom ve spolupráci s BOUNCE!BOUNCE! v Praze uvedeme fenomenální italské duo BELZEBASS.

Partneři Red Bull Red Bull Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken Radio 1 Heineken

RYCHÝ KONTAKT
JAKUBSKÁ 2, PRAHA 1

tel. 222316328

BAR OPEN

  1. po-čt / mo-thu
    12 - 03
  2. pátek / friday
    12 - 04
  3. sobota / saturday
    16 - 04

UNDERGROUND CONCERTS

start 20.00
Develop by PIXOLO